Jump to content

Дънлоп vs Мишелин vs Гудиар зимни гуми


Recommended Posts

Благодаря на всички отзовали се! :)

Оборудвах се с Мишелин А5, като идната седмица ще ги тествам на сняг и дълъг път и ще дам мнение.

Засега на лигава настилка, каквато е в Бургас надвечер се държат супер и много хубаво спират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гумите стават :)

За 1 седмица успях да ги пробвам във всички работни режими :) от 15 градуса до -6 и от суха през мокра настилка, та до сняг и лед.

Ходих тази седмица от Бургас до Банско и ги пробвах и на скорост по магистрала и на планинско каране.

Гумите дават много добър комфорт, тихи са и се държат много добре. Дори при по-агресивно каране по завоите не подвеждат, като на сняг ако човек се постарае се пързалят, но предвидимо.

Остава да ги изпробвам как драпат на изкачване по сняг, че само на спускане ги тествах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият Дънлоп ме предаде на един лед.. сега верно исках назад да дам по лек наклон, ама.. :)

 

инче много ме дразни, че хвърля супер много пясък, камъчета, камъни и каквото има по пътя ... всичко захапва и го хвърля към калниците.... с Гудиара не беше така...

 

Колега как е ситуацията с Мишелина ? Има ли подобни аномалии :D

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с алпин 5....страшно доволен съм. Тихи са и драпат много на сняг....но то се и подразбира от шарката им. На киша също са отлични....на лед вече нещата са ясни....но пак са на задоволително ниво. Въобще за мене това са гумите. Единственият им минус е това че ми се виждат много мекички.....та това се отразява на живота им....особено при тези температурни рекорди тази зима....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Редактирано от venomcorp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...