Jump to content

Окачване


KrisoB4

Recommended Posts

Добър вечер колеги , реших да мина на спортно окачване та питането ми е спортни пружини от Б3 на Б4 ще станат ли .Само От пред . Само за предни пружини става на въпрос от б3 на б4 . Мерси за инфото предварително :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер . Минах от зад на спортно окачване от пред съм със стандартно . Дайте мнение колеги спортното окачване по добро ли е от стандартното . Относно свалянето мойта Б4 ка е малко щръклеста . и не е проблем сваляне от 2 до 3 см :) но по добро ли е като устойчивост на пътя .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колко висока скорост караш ABK-то,че ти трябва по-голяма устойчивост на пътя от стандартната?Сещаш ли се с това ниско и твърдо окачване какви ядове ще береш по нашите пътища?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак толкос ниско от пред само пружините ще сменя с Спортни а от зад и амортисьорите са спортни просто ми паднаха на тънки пари !!! Иначе си го газа .От пред съм с газови амортисьори двойно действащи наскоро ги купувах нови не съм минал и 500 км с тях . Не карам много колата личната си тъй като по цял ден съм със служебна кола . Та заради това рекох да по напудря личната . Стандартното незнам колко е високо . Но с спортното четох че сваля 3 См неам си на идея много ли са 3 см 

Редактирано от KrisoB4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш стабилност на магистралата, зимаш си едни летни гуми 205/60/15 (ако си със сток джанти) и заспива. По завоите с това допотопно окачване и зверско недозавиване, най-много да се претрепеш , ако решиш да се правиш на Шумахер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело спорните пружини, по- добра стойка ще извади колата, 30мм не е кой знае колко надолу, возията ще стане обаче като на лагерна количка. Старата ми Б3 - ка беше с 35 мм пружини (жълт APEX), не съм имал ядовес с опиране и т.н

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Спортните пружини" вървят в комплект със "спортни амортисьори", за да е всичко точно. С меки амортисьори отпред най-много да се претрепеш при неравност с висока скорост. Имай го в предвид и карай разумно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колко висока скорост караш ABK-то,че ти трябва по-голяма устойчивост на пътя от стандартната?Сещаш ли се с това ниско и твърдо окачване какви ядове ще береш по нашите пътища?

Имам кабриото от вече 7години. От 4 е със спортно окачване, проблеми не съм имал, за тези 4години биалетка и тампони на амовете смених. Ако се сложи хубаво окачване и е комплект амове с пружини, не виждам какви проблеми ще има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ми е да я сваля малко и ще я кача на 17 ки. Интересно ми е като визия как ще бъде .Иначе предните амортисьори са спортни така ги поръчах от сайта а са с обикновени пружини .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се обзаложа, че жълтият APEX  е от Б3 - ката ми :D, може да се комбинира и с нормални амортисьори според производителя и според продавача в ХЕЕД ауто. Не вози толкова твърдо, но е стегната возията и определено става по- стабилна в завои.

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30мм спрямо стандартна пружина ще смъкне. Това е колата с въпросните пружини, с гуми 205/50/15. Отпред е леко вирната заради газовия Билщайн, ако можеш да сложиш спортни пружини, ще е най - добре.

1016486_1019120144780150_135638243274804

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на каруците!!! 

Това му го намекнах още на предната страница,но............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в тоя форум хората не са чували за Stance и нейни производни. Не се занимавай да пишеш тук за опити за сваляне на колата , че ще те насолят стабилната ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...