Jump to content

Проблем с осветлението на лявата част на колата !?


strakov_m

Recommended Posts

От г/д 2-3 седмици започна да ми спира осветлението на арматурното табло и забелязах че преден и заден ляв габарит също спират  . Това се случва по собствено желание на автомобила не мога да установя някакви причини .Другото е че като го направи това и пусна ляв паркинг габарит светва отзад и отпред вътре не . Пищи за изгоряла крушка а няма , кой е модула отговарящ за това и къде се намира ? Някакви идеи за причината ?

Редактирано от strakov_m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам за ключа на фаровете, евентуално, да прави някакви(не знам какво му е устройството) мизерии. Лично съм виждал на А3-ка с подобен като на Ц5 ключове за фаровете, как пуска габарити отпред, къси и дълги, всичко както си му е реда, но отзад габаритите не светят, а само лампите за номера. След смяна на ключа всичко си дойде на място. Та, ако имаш откъде да пробваш с друг ключ за фаровете, щом няма други предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има от къде ще пробвам и ключа и ако не е от него и клемореда дано е едно от двете .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Екстра. :freude:

Надявам се, че си проверил всички възможни светлини, които се включват от ключа - и по специално - фарове за мъгла, светлини на задния номер.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше наред даже си карах на дневни фарове тези за мъгла ,само леви габарити и амбиентното и таблото изчезваха .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...