Jump to content

Въпрос за ключ А4 Б5


dedosmrad

Recommended Posts

Привет на всички колеги , искам да попитам моят ключ е най-обикновен несгъваем , има чип (ампула)! Въпроса ми е как да го извадя ! Купих този модул свързах всичко работи перфектно,нарязана е заготовката ! Остава само да преместя чипа ! Някой компетентен колега да каже ,смисъл незнам с отверка леко или незнам ... да неоплескам нещата ! Благодаря на всички и хубав и спорен ден ! post-72525-0-67621100-1453803788_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С отверка отваряш твоя и вадиш ампулата и я слагаш на този. Пак с отверка разглобяваш и пускаш ампулата на дъното и слагаш отгоре памук и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо изпрязах ампулата от ключа заедно с пластмасата около нея. Не я вади защото ще я счупиш, ако отидеш на ключар ще ти иска поне 80лв, да ти направи нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма момент ве, чакайте сега, тя на стария щръкнал ключ ампулата нали си има нарочно "чекмедженце", ясно се вижда от едната страна на перото, едно квадратно такова, бърка се с нещо плоско и остро и се вади без проблем, защо ще чупите/разлепяте/трошите?

И на двата си ключа съм вадил ампулите, никакъв проблем. Е, верно остава малко наранено по въпросното "квадратно", но се преживява.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хипотетично е възможно естествено, но е малко вероятно. Обикновено за лепене се ползва силиконово топло лепило, а същото изобщо не държи на типа пластмаса, от който са направени корпусите на въпросните ключове, така че и да е сменяна и съответно лепена ампулата, същата си излиза мазно и безпроблемно от "нишата" си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моите ключове няма такъв квадрат,а вътре в ключа си има гнездо с размерите на самата ампула и шансовете да се извади цяла са минимални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоаларма за (ако не се лъжа марка милениум)50лв. При мен ампулата я извадих с нож като внимавах да не напъвам много, но моя ключ беше от тези от снимката с алармата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета ! гледайте кво става , май ще ходя на ключар ... страх ме е да напъна ! Въпросния модул е да управлява централното и че ключа е от сгъващия , само ако преместя ампулата захвърлям този "ПРЪТ" хахах 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моите ключове няма такъв квадрат,а вътре в ключа си има гнездо с размерите на самата ампула..................

Асъл де:

100_3291.jpg 100_3292.jpg 100_3310.jpg 100_3313.jpg 100_3316.jpg 100_3319.jpg 100_3321.jpg 100_3326.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за ключове,имаш ли представа тези табелки за какво са,мислих си че е пина на таблото или имото,обаче не са.

post-5048-0-61869700-1453931147_thumb.jp

post-5048-0-61869700-1453931147_thumb.jp

post-5048-0-61869700-1453931147_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, мисля че това е комбинацията на ламелите на ключалките, скоро докато си чаках реда при един ключар,  видях  как пренареждаха ключалка на един мерц, гледаше човека по много подобни на тия табелчици, че и се караше на собственика, че ги бил надраскал и не си личали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...