Jump to content

DRL модул със забавено пускане на фаровете?


Recommended Posts

Търся модул от известно време, който да може сам да ми пали само дългите на %, без да свети табло и други светлини, но да не ги пали като дам на контакт, а примерно 10сек. след като колата запали? Преди много време гледах такива, а сега нещо не ги откривам..  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси във ФВ форума. Миналата година там намерих координати на някакъв от Благоевград,продаваше собствено производство. 40 и няколко лева беше,засега съм доволен. Мисля,че и схема за монтаж имаше,но аз не рискувах и отидох при Ваското от същия форум да го монтира. Единственият неприятен страничен ефект е,че лампата на дългите примигва постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SmartDRL е модула за който говори колега над мен. Наскоро купих един за Ауди-то ми но човека каза че е закрил проекта и са му останали някакви малко бройки за до продаване и това е. При мен сам съвсем леко свети лампата на дългите което го считам за предимство, да се ориентирам дали работи освен звуковия сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, довечера като имам време ще прочета повече от линковете ви.

А иначе за дългите, ако свети лампата на таблото е добре ще знаеш, че свети нещо от пред, но ако мига би било досадно?

 

ПС. Може ли кординати на хора от форума от София, които могат да ми го вържат?

Редактирано от mitko.be
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като ти го вържат и работи, т.е. светят дългите на %, си пусни музиката в колата и се заслушай за жужене от задните говорители, а ако си с BOSE и от предните. Аз имах подобен и много ме дразнеше това жужене и го изхвърлих, и не си помислям отново за подобен модул. На един познат от форума(duno), миналата есен на неговата кола не го чух това жужене, та може и да са го отстранили евентуално този дефект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи безотказно на пежо 307

http://hobby.neomontana-bg.com/kit1501.htm

Това не изглежда лошо и е по-евтино. Има си всичко нужно. Тъй като не разбирам мн от тоци дано няма проблем да стане и за Ауди?

Айде ако някой колега от София, който може да го върже да драсне едно съобщение колко ще мо струва и дали ще стане този?

Sent from my E2105 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв ДРЛ точно си взел?

 

Ако питаш мен, ДРЛ беше добре направен - с изолиращ шлаух на платката, с кабели за свръзване, с упътване за свързване и настройка, с опции от 20-50% на дългите, с опция за "follow-me-home" и време за светене след изгасване на двигателя(10-40 секунди по спомен).

Цецо от Д-Брос ми го монтира и поръча. След това разбрах, че не се получава само при мен, а също и при други аудита с музика с фабричен усилвател(Chorus, Concert системи, ...). Жоро от Пазарджик(toshkov81), а и ogip в една тема също потвърждват а и ogip обяснява технически защо се получава това жужене. Темата не я помня в кой раздел беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз нямам такава Hifi система :hilezh: и за това нямам такива оплаквания :)

Моя е от тези на колегата L&R от Благоевград.

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, затова пиша като му го монтират, да си пусне музиката и, ако го има да си прецени, дали го дразни, или му е все тая  :hilezh:. Все пак е с а6 ц5 и би трябвало да му е една от изброените аудио системите. 

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На различните коли на различно място избиват смущенията от ШИМ-а. На предната ми кола смущаваше комуникацията с чейнджъра и последния откачаше, с радиоприемането не съм имал проблеми. Монтирал съм такива по разни коли (познати и съфорумци), на повечето няма проблем, но при някои избива нейде индукцията къде не трябва... Целия проблем е в правоъгълния сигнал и хармониците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек ако взема този от благоевград може и да имам проблем,а може и да нямам. А с другия, който колегата има на пежото не се знае? С този smartDRL също не се знае?

Sent from my E2105 using Tapatalk

Редактирано от mitko.be
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.proarm.info/userfiles/productthumbs/thumb_628.jpg

Стакъв съм 3-та години.

На BSM е но нещо не съм копирал връзката както трябва.

Редактирано от teo63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек ако взема този от благоевград може и да имам проблем,а може и да нямам. А с другия, който колегата има на пежото не се знае? С този smartDRL също не се знае?

Sent from my E2105 using Tapatalk

 

Тия дето си ги дал на неомонтана не ме кефят, дори една защита от късо нямат да не говорим за предпазител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Нямаше как да стигна до това заключение.

Доста време търдих дали на мойта кола, може да се направи това софтуерно и да не се налага да слагам модул, но не намерих информация. Някой дали знае нещо по въпроса?

Sent from my E2105 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може.

Сложи си модул - това е най-добрия вариант за опазване на вероятно вече уморените ти фарове (рефлектори на лупите), както и осигуряване на безопасно движение, при запазване на фабричния вид на автомобила.

 

Всичките модули (мисля) работят на един и същ принцип за управление на светлините, така че няма да разбереш дали ще има проблем  конкретно на твоята кола, докато не пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...