Jump to content

Покупка на Audi A3 8L - конкретна обява


Recommended Posts

Добър вечер на всички!
Предстой ми покупка на автомобил и съм се насочил към Ауди А3 8Л.
Бюджетът с който разполагам е 4500лв за автомобил.
И едни 1000лв за първоначално обслужване.
Попаднах на тази обява и искам да ви попитам какво мислите.
Допълнителни съвети при избора и покупката на такъв тип автомобил са добре дошли за мен :)

http://www.cars.bg/c1455390

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като му видях джантите от Голф 4, ми стана ясно къде се продава. НЕ бих я гледал тази кола.

Относно до модела, ако не се лъжа е помпа дюза и с тази 6-та предавка е доста пъргавка.

Но ако ти се занимава, иди я виж. НО аз от Дупница кола не бих купил! /Пиша го от моя гледнат точка/!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е била с удар отзад 1000%, ако не те притесняват такива неща може да я огледаш. Ако се интересуваш защо съм убеден в това....защото се занимавам с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не съм точно по темата, но...Аз обмислям да продавам моята А3, но е 110 коня от 2000г, че смятам да мина на по-голяма кола.

По моята няма нищо "за правене". Изключение е може би един датчик за температурата, че на таблото показва 85-87 а не точно 90 градуса.

Слагал съм ново турбо гарет, съединителя е сменян с нов, разпръсквачите са 0.216,фаровете са фейслифтови и един куп други по-дребни "реставрации и подобрения". Последно е обслужвана преди Коледа, някъде към 1000-1200км съм минал от тогава. Тоя уикенд ще минавам гтп, колата има гражданска и каско на 4500лв, валидни до август.

Ако ти звучи интересно, драсни на л.с. да ти дам повече детайли снимки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...