Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ако използвате сайта ни и формата за ЗАПИТВАНЕ или поръчка на части, моля в полето "ИЗБЕРЕТЕ ВАШИЯ ДИЛЪР" кликнете на Райно Вакавлиев.

c5e98cc72e538dde64ffdfbf7c6bf145.jpg

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря на Райно и екипа му,радвам се че има такива сервизи,много съм капризен и недоверчив,за първи път си оставям колата напълно спокоен че работата ще бъде свършена професионално и във срок,благодаря за приятелската обстановка ,колата ми няма вече да стъпи в друг сервиз :)

Смяна масло скоростна кутия и диф.

А4 3.0 тди

Благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Дака, благодаря за хубавите думи ! :)

 

 

Телефон за консултации и записване на часове в сервиза - 0899670033 ( Райно Вакавлиев) 

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Телефони за контакти: 0899670033, 0894461090  Райно Вакавлиев

Когато се обаждате с цел посещаване на сервиза казвайте ако сте от Ауди форума, ако разбрали за сервиза от него или сте мой клиент за да мога да Ви приложа отстъпката, която съм обещал в темата за частите.

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте на VW фест ( 1-2.04) :)

Имаме щанд там, ще правим денистраниция по извършване на ремонти на живо, ще презентираме части и инструменти.

Аз съм Райно Вакавлиев, отговарям за клиентите на Das Auto Service, които са от Ауди форума, ще се радвам да се видим там :)

7a6d335049543c3f97513cc05ce73834.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Благодаря ти :)

 

Тел. за контакт с нас: 0899670033 и 0894461090

На 0899670033 имам Viber и спокойно може да пускате запитванията си там, става най-бързо и лесно. :)

 

Райно Вакавлиев

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Само да вметна, понеже никъде не го пише.... коли с газ не се приемат в въпросния сервиз понеже можело да се запалят, че то и с бензин може да се запалите. Жалко, че на Мишо му писна и се махна от БГ, той никога не ме е връщал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, доста хора вече знаят, но искам и публично да го уповестя, че аз лично вече нямам нищо общо с Das Auto Service и произтичащите от него сайт и фейсбуук страница.

По никакъв начин вече не съм обвързан с това място и не мога да гарантирам за качеството, ценовата политика и отношението.

Причините да се стигне до тук са не малко, не искам да влизам в конкретика, доста от нещата са били видими и за много от Вас.Аз не желая да лъжа, да бавя клиенти с ненормални срокове, да имам такава ценова политика или да се мисля за всемогъщ.

Благодаря на всички, които са ми оказали доверие за тези две години докато бях там.Винаги съм се старал да защитя максимално интересът Ви и да останете доволни, независимо какво ми е коствало.

Моята дейност с продажба на части продължава с пълна, дейността ми и по обсужване и цялостно сервизиране на автомобили също.

Можете да ме намерите на познатите Ви от години телефони: 0899670033 и 0894461090.

 

Поздрави, Райно Вакавлиев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...