Jump to content

Огледала А4 В5


thekiller

Recommended Posts

Здравейте колеги . Имам питане . 

 

Страничните огледала на Ауди А4 В5 - след 97-ма година дали са еднакви с на Ауди А6 С5 ???

 

Имам подозрение че са еднакви , и ако това е така ще е много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са еднакви. Аз я купих с огледала от C5 и ми се наложи да сменям стъкло. Понеже моята е фейслифт, обиколих всички магазини и викам, че търся за фейс и ми показват различно. Мина време докато срравня всички огледала и видях, че е от C5. Капачката също е различна, тъй като при C5 огледалото е леко ромбовидно, и примерно от C5 стъкло не влиза в капачката на B5. Иначе ако се смени цялото огледало, заедно с капачката - няма проблем - триъгълника пасва.

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на А4 Б5 ,  имат ли разлика капаците на огледалата и стъклата им на фейса и преди фейса? Така на пръв поглед ми изглеждат много еднакви но май имат  малки разлики в размерите. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че има малка, но стъклата би трябвало да са влизат и на двете (имам спомен, че съм ги разменял на една друга б5ца). Тук може и да те излъжа, така че нека някой друг да каже също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фейс и преди фейс стъклата на Б5 са различни и не са взаимозаменяеми. На С5 е същото. Малко "по-ромбоидни" (както беше се изразил колегата по-горе) са на фейсовете Б5 и С5.

 

Не съм пробвал стъкла от С5 на Б5 дали стават,

но ако стават ще трябва задължително да е от фейс С5 на фейс Б5...или ако е преди фейса трябва и С5-та да не е фейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фейса стъклата имат постоянно захранване от контакт, не са вързани към задното стъкло както на преди фейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...