Jump to content

Volkswagen Club Fest 2016 Episode VII


Wizi

Recommended Posts

vw-club-fest-logo.png

 

26-27 Март 2016

 

logo-iec-long.png?1338196260

 

зали 5 и 6

 

 

 

 

logo_original_ORG.gif 
има удоволствието да покани Ауди Клуб България за пореден път да вземе участие в годишния VWClub Fest! За участието са необходими два или три автомобила, които преценим, че са достойни да представляват марката Ауди и клубът ни. Конкретни изисквания към колите няма. Най-добре би било да са в максимално оригинален вид или в коренната противоположност - с масивен тунинг. 

 

Две неща са важни от сега да бъдат ясни:

- колите заявили участие трябва да бъдат на разположение в IEC от 8.30 ч. на 25.03.2016 (петък) до вечерта на 27.03.2016 г. (неделя) 

- кандидатите трябва да са ясни до 10.03.2016 г.

 

Моля дайте своите предложения! :):gut:

 

 

Линк към темата във VWClub.bg

Линк към събитието във Facebook

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво да се коментира - хубаво събитие, евала на организаторите от VW и също така от наша страна.

Като си представя обаче, какво избиране на коли ще падне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тази година се очертава да имаме рекорден брой участници на феста. Десетина от одобрените автомобили са с марка Audi, така че ще има какво да се види тази година на феста :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е твоето, едно от 10-те аудита, със фест стикер заден страничен прозорец :) :respekt:

Не се съмнявам, че ще е интересно както винаги. :respekt:  за организацията и събитието :)

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами

след панаира миналата година,когато капацитети тука ,каращи 20+ годишни неземни поройници ,нахраниха на хората колите,коя нямала ксенон,коя не знам си какво.......нормално активността да е към 0!

Просто са си пуснали заявки през ФВ форума и готово.

И с оглед на организацията от страна на АКБ всичко си е съвсем на място!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не, щанд по традиция няма да имаме.

 

За избора на колите трябва да попиташ директно Фолксваген Клуб. Ясно ти е, че ние нямаме нищо общо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята кола беше една от 4-те или 5те (по мое мнение) които си струваше да бъдат видяни на голф-феста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те храним! Всъщност добре, че бяхте ти и Радо да отсрамите АКБ. Черногорците бяха 7-8 коли и беше хубаво, че и и от нас имаше поне някой.

Редактирано от AALEXANDROV
техническа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, audifanatic написа:

Стикера на прозореца ми  който е дошъл го е видял. :)

Надуваш ли се :-)

:respekt:

 

image.jpeg

Аз се изкефих не само заради колите.

Видях се все с отговорни другари

Сашо - AAlexandrov

RadiB4 - пак го занимавах с моите глупости :respekt: голям както винаги

Йоско

Wolverina Васко

Единия от близнаците

Иво - Brabus GTI 

Добрин,Наско и Радо от ФВ

Абе изкефих се

Тази година малко ми липсваха по-надути коли,ама не може на 100% да се угоди на всички

2017 пак:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да ви е харесал феста!

 

Като един от организаторите на събитието искам да ви кажа, че винаги сте добре дошли и като клуб и като коли на мероприятията на VWclub.bg. Само да имате желание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Според мен много хубаво и добре организирано събитие. Еваларка на колегите от VWclub.bg !

Влизам в дясната зала и в крайния ляв ъгъл гледам нещо бяло, комби с вдигнати капаци и познат силует. Умрях от нетърпение докато отида до него. Казах си: Не съм се излъгал и не можах да повярвам-истинско Audi S2 avant. Толкова ме беше обзела еуфорията , че не забелязах , че е на Rado_cerber, чак като прехвърлях снимките от телефона на компа забелязах надписа на регистрационната табела. Иначе щях да си изкарам целия ден до автомобила. Благодаря на Rado_cerber за възможността да се докосна до такъв екземпляр! 20160326_115501.jpg

Всички изложени автомобили заслужават уважение и разбира се техните стопани.

Особено Много се накефих на червеното и кафявото Golf GTI 1!

Също добра беше жълтата Skoda!

Дано има повече такива отлични събития и за напред!

Лека вечер на всички!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...