Jump to content

Предна броня от 90 купе


Berkut74

Recommended Posts

Колеги,питането ми е свързано с монтирането предно броня от 90-ка купе на 80 Б4-гледам че при 90-ката няма щипките които я фиксират към калника,възможен ли е монтажа или трябва да си търся от 80 купе или кабрио?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При купетата няма 80 и 90 , там са само б2, б3 и б4. Аз също се интересувам дали броня от б4 купе ще стане на 80 б3 седан. За предна броня става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Моя грешка-става въпрос за броня от Б3 купе дали става на Б4 седан, и по точно как стои въпрос със захващането към калника!?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на фантазия! Ако пасва като размери на колата просто ще трябва да преместиш своите щипки(уши) на новата броня и всичко е 6 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм такива брони на обикновено В3 и В4. Нищо не съм преправял пасва идеално. Не са нужни щипки, с по една видия се захваща бронята отстрани към калника. Нужни са халогени и мигачи, за да се запълнят отворите и темата приключва. По добра визия ще има колата ако е с трисекционни фарове от купе, кабрио или 6 цилиндрова В4-ка

FB_IMG_1449856387199.jpg

imag20160228_162744.jpg

free upload image20160228_162240.jpg

images upload

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черна броня,черна видия, сива броня, светла :) , но в горната частна бронята се завива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. А има ли разлика в предните брони на б3 и б4 купе? Бронята която съм намерил е от б4 купе и ще я слагам на б3 седан. Дали не е проблем, че б4 е с по раздути калници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Дали не е проблем, че б4 е с по раздути калници.

Ако няма да те дразни,че бронята ще се разминава с извивката на калника не е проблем.

SAM_1807JPGVEgKRjM.jpg

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли разлика в предните брони на б3 и б4 купе? 

Броните са абсолютно еднакви,имам една от купе с предница на В3 -и две от купе с лице на В4. По принцип веждите на калниците купенцата и на В4 са по издадени,от на В3,но както каза Веско,ако това не те притеснява,действай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При купетата няма 80 и 90 , там са само б2, б3 и б4. Аз също се интересувам дали броня от б4 купе ще стане на 80 б3 седан. За предна броня става въпрос.

става с малко преправяне.аз съм с такава.изрязва се малко отстрани.на б4 веждата на калника е по голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я изрязах защото иначе стоеше като подарена :)

И с фарове от 90

post-2222-0-41947200-1457194254_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б3 бронята си стои леко навън дори и оригиналната. Имах 90-тка и стоеше навън над веждата на предния калник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...