Jump to content

Конкретна обява - реално или ?


Recommended Posts

Толкова ли са паднали цените на прословутите а6 С5 - мечтата на всеки собственик на а4В5 - или въпросната обява е нещо САКС?  http://www.cars.bg/c1544513- все пак е некакъв фейс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

конретната е май бая лукс на фона на обяви за 4к+дет даже нямат и два еднакви детайла поне на вид Тука кожа фейс двузонов ... само дето първият въздуховод го няма и още по лошото така е карана съдейки по следите оставени от водните струй. Все пак мисля че при добър пазарлък и едно газифициране ще си актуален фен на Ауди слязъл от Б4 1z и А4 Б5 от 95-та.   То ясно че от тази година няма да е мега свежата кола но за извънграцко - основно каквато аз основно търся и добра и добре настроена газова сигурно ше кефи доста! И винаги съм се чудил между другото дали е критерий липсата на обозначения на задния капак за пребоядисване на капака и респ. на цялата кола- във връзка с това че доста лъщее тази.

Редактирано от holyfiled
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма май не се носи добра слава на екземпляри от този регион - Враца Монтана и сие- но ако набележа пет шест ще си направя една екскурзийка! За скромен бюджет и фен на марката такива екземпляри си струва поне да се видят наживо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола на 17 години и незнайни километри, колко да струва? Тя според ЕУ има вече антикварна стойност. Тоз кошник на вън го карат за сраб, а ние се чудим що е толкова еФтин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е да ! Но навън и доходите им са в пъти по НОВИ! На всички е ясно положението - просто и Ганьо иска да си търка задника в кожен салон и да се друса по наште пътища в купето на С5- да го убием ли за това - взимаме нещо пред разпад вкарваме в него цялата си заплата и се кефим на лъскавите реклами на Ауди и цъкаме и донякъде лицемерно потриваме ръце , че и ние сме се докоснали до тази марка.Така е ! Търсим по малкото зло и се хвърляме в кладенеца с камък на шията - ма по свое желание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай обявите на въпросната автокъща. Всичко е внос от Австрия, и няма кола да не е пребоядисвана. Ако не е тотално изгнила, се мятай! Аз лично, бих я пропуснал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е да ! Но навън и доходите им са в пъти по НОВИ! На всички е ясно положението - просто и Ганьо иска да си търка задника в кожен салон и да се друса по наште пътища в купето на С5- да го убием ли за това - взимаме нещо пред разпад вкарваме в него цялата си заплата и се кефим на лъскавите реклами на Ауди и цъкаме и донякъде лицемерно потриваме ръце , че и ние сме се докоснали до тази марка.Така е ! Търсим по малкото зло и се хвърляме в кладенеца с камък на шията - ма по свое желание!

Говори за себе си колега :) Не на всеки това са му мечтите.А и доходите на вън вярно са доста по големи,но и разходите също.Относно колата нямам никакво желание да се отъркам точно в този кожен салон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно кажи, верно ли му се радваш на този кожен салон, дето седалката е намачкана като на 30годишен циганин кожените обувки, дето са му ги подарили някога за бала. :)

Кожата си е екстра и то скъпа такава, но само ако е подържана, това захабеното и намачкано нещо само някой слепец може да го земе за екстра.

Иначе предвид колко е захабена и как на централната конзола интериорната лайсна стърчи навън и не са се постарали малко да я закрепят, все пак кола за продан.... аз не очаквам нищо добро от тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе Николов,ти като караш 2 год.по-млада кола и си мислиш нещо ли?Само за справка,хубава а6 в Австрия и Германия не можеш да намериш под 2-2500евро,ние искаме тук да са по 3000лв и да нямат забележки.Намачкана била кожата,за 200лв салона става нов,ако няма фрапиращи ръжди,колата си е ок за парите.Просто е гола откъм екстри и затова е така.Моята ц5 2,8 я взех за 3000лв,нов внос,регистрирана и с годишна винетка.Наскоро я продадох за 6000лв,но това е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън колата е ок, не е фейс и явно са я правили с фейс визия. Един платнен рекаро салон с подгрев може да се намери за 200-300 лв. Струва си да се погледне все пак говорим за 3000лв, а не за 70000 колкото е струвала като нова. Не виждам нищо лошо, че колата е на 17 години и видиш ли роботизираните гастербайтери на запад как си сменяли на 3 години новите коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам колегата си търси кола... Наясно ли си че с тоя кожен салон лятото(над 17С) трябва да му слагаш някаква тапицерия за да не ти се пълни дупето с пот?  :hilezh:  Аз не бях наясно, но набързо ми стана ясно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това след като преживееш паренето,все едно си седнал на котлон и избършеш сълзите нали :) 2 поредни лета и аз го играх този мач преди няколко години,

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е нормално тая кола да струва толкова! А пък не мога да разбера хапливите забележки на някои колеги....... кое не било наред , колко било вехто......ами както пише по портите на някои автосалони "ВИЖ ЦЕНАТА"!!!  Без забележки са в представителствата на Порше в България......    Относно "след цялостно пребоядисване"..... това някакъв проблем ли е? Кола за по-малко от 4 хиляди.....боядисана...... ако и работят основните възли и агрегати няма какво да се коментира повече!

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е нормално тая кола да струва толкова! А пък не мога да разбера хапливите забележки на някои колеги....... кое не било наред , колко било вехто......ами както пише по портите на някои автосалони "ВИЖ ЦЕНАТА"!!!  Без забележки са в представителствата на Порше в България......    Относно "след цялостно пребоядисване"..... това някакъв проблем ли е? Кола за по-малко от 4 хиляди.....боядисана...... ако и работят основните възли и агрегати няма какво да се коментира повече!

+1

Гледам колегата си търси кола... Наясно ли си че с тоя кожен салон лятото(над 17С) трябва да му слагаш някаква тапицерия за да не ти се пълни дупето с пот?  :hilezh:  Аз не бях наясно, но набързо ми стана ясно :)

Мен би ме изкушил един рекаро салон с кожа от S6 верно лятото ще е зор сигурно...

Редактирано от ppenchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е лоша, но нещо не е както трябва. Предницата е на фейс, а вътре всичко си е на такава от преди фейса. А и такъв мотор май няма фейс. 

Иначе салона си е добре, този бежовия салон си е така, кожата му е по-дебела и по-твърда, доста е труден за поддръжка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...