Jump to content

Проблем с мигачите на AEL


Любо 2

Recommended Posts

Здравейте колеги!От известно време имам проблеми с мигачите. Светят когато си поискат.Ако някой е имал подобен проблем,моля нека да сподели.Имам съмнения за лостчето,но нямам доказателства за това.Лостът е с бутона за темпомата.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или лоста на мигачите, моя правеше подобни проблеми. Като цъкна ляв, се чуваше само бръждене от релето, оказа се че пластинките на лоста са износени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.03.2016 г. at 15:42, Shubert написа:

Имаш ли аварийни, като спрат да светят. Аз го имах тоя проблем заради клеморед. Гаснеше ми и дисплея на климатроника.

Аварийни имам. Всичко останало си свети нормално.Интересното е че изчезват по време на движение.След като загася мотора и след това стартирам,започват да работят.До следващото спиране.  

Ако проблема е лоста,от Ауди ми обявиха цена от 378 лева!!!

На 24.03.2016 г. at 16:12, SPiTFiRE_ написа:

Или лоста на мигачите, моя правеше подобни проблеми. Като цъкна ляв, се чуваше само бръждене от релето, оказа се че пластинките на лоста са износени.

При мен релето не се чува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоста подлежи на ремонт. На мен ми го оправиха едни токаджии за 40лв. Отне им 1 час, като за сега(почти година) нямам проблеми. Най-лесно е да пробваш с друг реле, ако не се оправи има и морги, и неоригинални части (по спомен около 50лв.). 400лв за лост за тази кола си е безумие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно две теми под твоята:
http://audibg.com/forum/index.php?/topic/181163-%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2-%D1%87%D0%B0%D1%81-%D1%81-%D0%B5%D0%BB-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-c4/&page=2

На 23.03.2016 г. at 12:02, Shubert написа:

Релето ще го видиш, като свалиш таблото с километража. Черно - номер 21 или 22 в зависимост дали си фабрично с теглич или не. Хванато е в една метална натягаща пластина. Няма много неща там, така че няма как да го объркаш. Менте топран от МК33 е 10лв.

 

Редактирано от venciii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 14 часа, venciii написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Благодаря колега!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...