Jump to content

От къде да купя спешно гуми на добра цена?


Recommended Posts

Приятели, дайте съвет. Трябва да купя гуми в следващите 2 дена в икономичен до среден клас. Харесах си Nexen, но сайтовете ми предлагат доставка до 10 дни, което не ме устройва. Моля за съвет.

 

П.П. Нямам клуба карта.

П.П.2 Писах на ivoair, но не съм сигурен дали се занимава още с гумаджийство.

П.П.3 Не се занимава.

Редактирано от nurv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам карта. Ако ти върши работа ще ти я дам да я ползваш при покупката.

Във vw форума нямаше ли форумен гумаджия?

В продавалника имаше няколко човека които продават нови гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумаджия не знам. Но сега ме подсети, че ползвах Deadman преди години и ми извади ебати отстъпката в Ауто5 за BFGoodrich.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Понеже размера е малко куц 175/70 R14. Да питам направо. От къде мога да купя Nexen N Blue ECO?

Редактирано от nurv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих, но намерих само търговец на име Орфей в Хасково.

15 minutes ago, Shubert said:

 

 

Доставка 5-8 работни дни. Единствено в http://www.bggumi.com/ имам надежда. Явно са останали от миналата година. Утре ще се чуя с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си онлайн от медина мед. На другия ден са при теб. Аз си купих 4 фулди 15ки. Дот Януари 2016. Много съм доволен. Доставката е без пари. Каквото виждаш това плащаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За bggumi мога да изкажа положително мнение. Преди 2 години си взех зимни Нексени от тях, точни хора са, даже не чаках да ми ги пратят, а направо отидох да си ги взема от тях, магазинът им се намираше някъде до Парадайса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и в e-gumi.com, единственото място където днес успях да намеря 18ки мишелинки с дот от тази година на цена по ниска от Примекса с дот 2015, утре ми ги доставят. Звънни и питай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички. Гумите са в багажника вече. Взех ги от Диана намалени от 86 на 60 лева с ДОТ втора седмица на тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата, че нещо и аз изпаднах в дилема. Търся си 205/60/15 , бях си харесал гиславед, тъй като от зимните са съм доволен, обаче греда - в Диана ги нямат , трябва да ги поръчвам от складовете във Варна , а не ми се разпря с куриери, предпочитам да ги взема на място. Та да препоръчате някакви гуми тоя размер до 100лв / бройката с възможност да ги взема на място ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нексен-a е до 100 пари в Дианата.

 

П.С: тука нещо кипи страшен живот щом само аз плясвам мнение 12 дни след последното......:hilezh:

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...