Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

3 hours ago, vladi said:

Направете ги публични тия албуми, не всички имат фейсбук. Или пускайте и тук :)

тоя уж е публичен, затова го споделих . Не се ли вижда и тоя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 4 часа, Lo_Ridah написа:

Колега, твоята А6-ца ми дойде невероятен бонус в неделя, че си видях как ще изглежда моята скоро :respekt:

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен всички събори на които съм бил/ а съм бил почти на всички/ не зависимо кой ги е организирал са били супер.Спомням си за един водещ-беше уникален.Единствено ни куца масовизацията.Едно ауди с пет фена вътре са четири загубени коли.Можеше и другите отцепили се да бяха поканени.Може и да са малко но все пак и те четири кръга карат.Но нищо-догодина може и това да се случи.Пълно обединение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) за тези които имат фейсбук.... началото /албума е 1000% публичен/, след това ще дублирам всичко и на място удобни, за тези от вас които нямат фейс

https://www.facebook.com/juliana.georgieva.54/media_set?set=a.10209961125923764.1073741896.1203461315&type=3

Преди 13 часа, liubo написа:

За мен всички събори на които съм бил/ а съм бил почти на всички/ не зависимо кой ги е организирал са били супер.Спомням си за един водещ-беше уникален.Единствено ни куца масовизацията.Едно ауди с пет фена вътре са четири загубени коли.Можеше и другите отцепили се да бяха поканени.Може и да са малко но все пак и те четири кръга карат.Но нищо-догодина може и това да се случи.Пълно обединение.

:) Любо, те бяха поканени, но решиха , че предпочитат да отидат на някаквъв кръг от май ендуранса на Междене, вероятно това си е заслужавало повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, goldensun22 написа:

:) Любо, те бяха поканени, но решиха , че предпочитат да отидат на някаквъв кръг от май ендуранса на Междене, вероятно това си е заслужавало повече

Те много добри коли бяха поканени,но застъпването на няколко шампионата на 25-26 ги възпрепятства,4 купета от рали-крос шампионата караха във Ловеч,две бяха във Видин на рали-спринта,три във Долна митрополия на ендюрънс шампионата.  Всички бяха поканени от рано и половината потвърдиха, но постоянното разместване на календара провали всичко,а те все пак си гонят техните интереси

Редактирано от JKG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, JKG написа:

Те много добри коли бяха поканени,но застъпването на няколко шампионата на 25-26 ги възпрепятства,4 купета от рали-крос шампионата караха във Ловеч,две бяха във Видин на рали-спринта,три във Долна митрополия на ендюрънс шампионата.  Всички бяха поканени от рано,но постоянното разместване на календара провали всичко

а ние взехме единствените свободни дати на пистата до края на ноември

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, goldensun22 написа:

:) за тези които имат фейсбук.... началото /албума е 1000% публичен/, след това ще дублирам всичко и на място удобни, за тези от вас които нямат фейс

https://www.facebook.com/juliana.georgieva.54/media_set?set=a.10209961125923764.1073741896.1203461315&type=3

:) Любо, те бяха поканени, но решиха , че предпочитат да отидат на някаквъв кръг от май ендуранса на Междене, вероятно това си е заслужавало повече

Браво че сте ги поканили а това че не са дошли е друга бира.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През компютър или лаптоп се гледа,иначе за мобилни устройства иска "adobe flash player"

Не е свързано със фейса, това си е сайта на хоби ТВ. 

Редактирано от JKG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) да последния линк няма нищо общо с фейса, това е запис на излъчения репортаж за събора по Хоби ТВ /снощи пак го даваха/

 

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега изгледах клипа - много яко е било, догодина и аз ще дойда :) Старата ми 90-тка видях също така в клипа - СВ 9492 - сега е при Моника и Илиан :respekt:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) скоро очакваме и излъчването на разширения репортаж, както и линк към него, ние все още правим разбор на мероприятието и сме на 90% доволни от развитието му, догодина живи и здрави, ще е още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво фенове на марката ... важното е доброто настроение и приятните емоции ... :respekt:

Ти що не дойде бре?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото достатъчно ме е пекла жегата в главата години наред - реших да си спестя - пък и отдавна не съм клубен - нямам нито стикери нито нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...