Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

Да точно в тези моменти става портокаловата основа. Другия път по смело и дори една идея по от близо пръскай и ще се получат нещата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пластидип не става там - пробвах и не издържа където го натиска гумата на вратата горе

 

последната насадена екстра. май ми стигат толкова...bfbf992a289de84bddfc5fb41e960707.jpg

сигурен ли си, че ти стигат [emoji16]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Аа евала супер е аз го имам но така и не съм стигнал още да си взема датчиците за гумите.... И ми пищи постоянно и адски много ме изнервя но като се сетя че ми трябват 8бр. ми призлява..... 

мога да ти дам 4-5

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Колеги, имах такова Ауди с ел задна врата и бях супер доволен и накефен, но продадох колата и сега търся да купя фейсова, колкото и да търся няма читава с такава опция, въпроса ми е, ако купя всички чаркуляци, модул, моторите във вратите и още каквото трябва, има ли си букси готови да се свържат двата мотора/под мотори става дума за целия модул с мотора/ или трябва и жици да се прекарват? Извинявам се че нямах нерви да прехвърля всички 13 страници да го търся, просто ако някой го е правил да сподели как става или да ми даде линк, ако може.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То било пред очите ми, но кой да види, извинявам се за спама, не е кой знае колко лесно, но не е и кои знае колко трудно, трябва обаче да намеря кола донор с частите и да взимам и готово, но ще падне търсене, зависи и дали ще взема такова Ауди, харесах едно, но не знам дали е ок, ако е може скоро да съм си пак със същото Ауди, няма по-добра кола от това Ауди, от мен да знаете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици продадох цялата екстра. Ретрофита не е сложен за изпълнение.

@Vasil82 те са към амбиентното осветление, както и червените плафончета, които в момента да ти просто капачета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да питам голям ли е филма със смяна на фаровете от халогенни обикновенните към такива със лупите заради дневните какво ще трябва да се сменя като модул и как ще се регулират фаровете които са със лупи сигурно няма да стане както старите отвътре със копчето за нагоре-надолу

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да питам голям ли е филма със смяна на фаровете от халогенни обикновенните към такива със лупите заради дневните какво ще трябва да се сменя като модул и как ще се регулират фаровете които са със лупи сигурно няма да стане както старите отвътре със копчето за нагоре-надолу
Става, рефулират се от вътре, ако искаш пиши на лс

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

колеги в краката на задните врати нямам плафони за осветление могат ли да се добавят 
Може, ако искаш пиши на лс

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

колеги в краката на задните врати нямам плафони за осветление могат ли да се добавят 
Пиши на лс

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Колеги, имах такова Ауди с ел задна врата и бях супер доволен и накефен, но продадох колата и сега търся да купя фейсова, колкото и да търся няма читава с такава опция, въпроса ми е, ако купя всички чаркуляци, модул, моторите във вратите и още каквото трябва, има ли си букси готови да се свържат двата мотора/под мотори става дума за целия модул с мотора/ или трябва и жици да се прекарват? Извинявам се че нямах нерви да прехвърля всички 13 страници да го търся, просто ако някой го е правил да сподели как става или да ми даде линк, ако може.
Трябва да се прекарват, може да съдействам с монтажа

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги някой може ли да помогне като каже какви диод/диоди трябва да се поставят във външните огледала. Понеже сега нямам , а искам да поставя и се оказа че модулите на вратите ги поддържат,та до колко вата трябва да са и евентуално с какви съпротивления . Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да помогне като каже какви диод/диоди трябва да се поставят във външните огледала. Понеже сега нямам , а искам да поставя и се оказа че модулите на вратите ги поддържат,та до колко вата трябва да са и евентуално с какви съпротивления . Благодаря предварително. 
васе ти другото направи ли го?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте колеги, разгледах темата, но по-отгоре, използвах и търсачката, но не успях да намеря това което търся, надявам се тук да може да ми помогнете. 

Та на кратко:

Колата ми е предифейслифтова с обикновенни огледала - без прибиране и без подсветка. 

Попаднаха ми огледала с прибиране и подсветка + копчето за управление.

 

Въпросът или молбата ми по-точно е дали някой го е правил и дали има някаква схема, понеже все още не съм свалил корите на вратите, за да огледам като цяло за какво иде реч. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 14.04.2016 г. at 17:07, VBI написа:

Аз мога да помогна със съвети за поставяне на неоригинална камера за задно виждане и изкарване на визуализацията й както е оригинално през парктроника. 

 

Хубаво е обаче да има линк към всеки ретрофит или направо да се направи темата със снимки за всяко нещо. 

Имам интерес към тази камера и поставянето и

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате FBAS интерфейс поставянето на камера не е трудно. Може да се купи (както аз направих) китайска камера, която е монтирана в плафона за осветяване на номера и да се свърже директно във fakra конектора на HeadUnit-a. В зависимост от това дали имате или не аналогов ТВ тунер може да се ползва неговия кабел или ако нямате ще трябва да се пуска отделен кабел до отпред под жабката. Т.е преди да се почне със слагането на камера е важно да се знае:

1. Има ли HeadUnit-a FBAS интерфейс (fakra конектор), т.е номера му трябва да завършва с "А" накрая

2. Има ли ТВ тунер колата

 

В зависимост от това подхода за монтиране ще е различен.

 

Ако колите нямат нито едно от двете условия горе камерата ще трябва да се свърже на отделен монитор - има чудесни огледала за задно виждане, които са с вграден монитор и се поставят върху оригиналното огледало. Това ползвам на А4-ката ми в момента и работи отлично много години.

 

Така че варианти има много, просто трябва да се избере.

 

Мода да помогна с всякакво инфо преди и по време на монтажа.

 

Естествено има и по-скъп вариант да си сложите Андроидска мултимедия и да свържете камерата директно към нея :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil82  На (07) Control Head или поглеждаш модула дали има fakra (зелен куплунг) в близкия към теб край.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VBI при мен ситоацията е следната.3G high факра на модула има.Парктроник модула ми е с 4 сензора подържа визоализация и камера.ТВ тунер и камера няма.Били посъветвал кви са вариянтите за камера?Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VBI при мен ситоацията е следната.3G high факра на модула има.Парктроник модула ми е с 4 сензора подържа визоализация и камера.ТВ тунер и камера няма.Били посъветвал кви са вариянтите за камера?Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chefoukr Според мен трябва да си вземеш камера, която да е по NTSC стандарт (не знам при 3G high дали може да се сменя стандарта PAL/NTSC, при 2G e стандарт NTSC и не се сменя, трябва да провериш) и да прекараш кабел от камерата до модула и да го включиш във fakra конектора. После с VCDS ще трябва в модула на парктроника да кодираш, че имаш камера. Може и през зеленото меню. Захранване за камерата може да вземеш някъде отзад след контакт (примерно от модула на парктроника) или направо от крушката за заден ход, но през диод и кондензатор (ако е от крушката)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...