Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

  • 4 months later...

@DEL_MAR Трябва модула на парктроника да поддържа визуализация за камерата. Ако го поддържа се кодира с VCDS и камерата излиза на MMI. Виж какъв е номера на твоя модул на парктроника за да знаеш дали ще поддържа визуализация. В този раздел на форума ги имаше всички номера на модула на парктроника, които поддържат визуализация - потърси ги. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.04.2016 г. at 11:45, N1995 написа:

Винаги можеш да си одрежеш фала да си набиеш вътре ледовете от коледната елха, да го залепиш с поксипол и ще стане супер якия голф :) Иначе ако си смениш фаровете с оригинални има при кой да те пратим да ти ги привърже културно вече :)

Колега аз влязох във такъв филм/лед фарове/.дайте координати на човека да ми ги привърже че я омотах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живко Делчев, Стара Загора 0893302477 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Kariev написа:

Колега аз влязох във такъв филм/лед фарове/.дайте координати на човека да ми ги привърже че я омотах

пиши на лично за София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз да се включа имам A6 facelift 2010 и след доста четене главно на чужди форуми с VCDS можеш да си отключиш доста екстри стига знаеш какво правиш че може да се прецакаш колата. Лошото че А6-ЦИТЕ говоря за 4f нямат на всички модули дълго кодиране и могат да се отключат по малко екстри от колкото при А4, А5, Q5 които имат само дълго кодиране и всичко е по лесно за активиране. Това което аз си пуснaх lap timer, Battery level, при включване на задна наклон на дясно огледало, постоянно включени или изключени led светлини отпред/отзад, звук при заключване мисля че и фабричната аларма се включва, активирах динамичен контрол и динамичен волан интересното е че волана ми стана една идея по лек, може да се активира и drive select но на А6 не става може само на А4, А5, Q5  и отвън най забележимото което направих е американски светлини - аварийни и мигачи само с led стоповете всичко... някой ако желае мога да му асистирам как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Пичове, гледам позарибили сте се с ретрофити в тея 4ф-ки. Може ли някой да изброи всичко, което може да се постигне и активира в 4Ф-ката и кои са сложните и финансово изцеждащите ретрофити

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...