Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

За лопатките имай на предвид че се включват към бутоните на волана чрез лентов кабел и трябва да имат букса за него, съответно не всички имат. Отделно не съм поглеждал лопатките точно къде се закачат отзад и дали могат да се добавят на волан без лопатки. Кодинга после е лесен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той волана си е фабрично мулти с лопатки и подгрев, смятам че лопатките ще са си свързани. Повече ме интересува подгрева. Той къде се свързва. Нещо не намирам инфо и да не сстсне да го купя и да немога да го подкарам :) и без това се затрупах с волани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добавяне на темпомат (обикновенния) как да разбера дали ми трябва само лостче или трябва да се прекарва и кабел до двигателния отсек?

 

На приятел стана само с добавяне на лостче и кодиране, а при мен трябваше и кабел. Колите са ни с мултиволан и на двамата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Току що какво ми пристигна от Дойчланд :) Мислих да го дам на някой кит-а, но ме засърбяха пръстите пак и ще взема да си го сложа на мойта кола :) Та в този ред на мисли ще ми остане заден парктроник модул с визуализация и поддръжка на камера :)

 

IMG_8249.JPG

 

IMG_8248.JPG

 

IMG_8246.JPG

 

IMG_8247.JPG

 

IMG_8251.JPG

 

IMG_8252.JPG

 

IMG_8253.JPG

 

IMG_8255.JPG

 

 

 

IMG_8254.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Бачка си кат оригинално. Закачих един клип в предния пост

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е кана

Аddress 19: CAN Gateway        Labels: 4F0-910-468.lbl
   Part No SW: 4F0 910 468 A    HW: 4F0 907 468 D
   Component: Gateway         H11 0070  
   Revision: 11          Serial number: 1300806515822B
   Coding: EDFE73C41B3104
   Shop #: WSC 07888 995 11277
   VCID: 27785C99A3CD0155D1-8072

 

КП ми го махнаха НЕ във Порше.

Километрите ми излязоха същите ... или почти същите. Може и да е чисто съвпадение. Просто не обърнах внимание преди да махна старото табло. Ако е съвпадение разликата е била няколко стотин км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя няма да стане значи

 

Address 19: CAN Gateway        Labels: 4F0-910-468.lbl
   Part No SW: 4F0 910 468 A    HW: 4F0 907 468 D
   Component: Gateway         H10 0060 

 

но намерих H11 0070 за смешна сума, ще поръчвам май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13/05/2016 at 10:47, zhelyazA6 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

аз не мога да си го флашна, ще оставя на стефан, може ли да направиш едно клипче с менютата, да видим това зелено меню какво представлява или ако нещо не работи случайно...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора дайте да пишем тука за готови неща, а лафа да става в другата тема, че после да е нещо като референция за успешни неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дистанционното за гаражни врати дали е много сложно да се добави? Какво е необходимо? 

И още едно питане във връзка с дискусията за дневните светлини. Тези крушки по 1 бр. ли са във фар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Нов плафон и модул, нищо особено не е, само, че не е много сигурно заключването. По-лесно е всяка врата има дистанционно да си го сложиш на копче отпред при предния парктроник щоти есп където са. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам бутоните са на сенника, освен сенник с бутони, окабеляване, модул трябва и предавател зад предната броня... не ми се струва да си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен бутоните са си на плафона (3 на брой), в края откъм шибедаха. Така че най-вероятно плафон + модул... Модула с какво се връзва обаче, не знам. ELSA би трябвало да има това инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На плафона са, да. И в моя случай си заслужава, защото дистанционното, което си е към вратите, не работи през соларните стъкла и е драма голяма. Ще съм благодарен някой с ELSA да погледне и да каже какво ще е нужно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, в плафона са, не знам къде ги видях на сенника, Значи нов плафон, окабеляване, модул, който се закача на бронята отвътре, в дясно, модула от пред е с 3 кабела, захранване, маса и сигнал от модула в плафона. Модула в плафона е с 5 кабела

 

този до предния модул

маса

захранване

към J393 - Control unit in dash panel insert - това е таблото

към J285 - Convenience system central control unit - това трябва да е comfort модула отдясно в багажника

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...