Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

Колеги,реших се да си ретрофитна амбиентното осветление в корите на вратите (пурите и плафоните) ,но не мога да намеря донор,някой от форума няма ли нещо за продан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флашнах си фейсовото табло днес. Освен зеленото меню излезе и бууста, ама само за украса... Явно няма данни по кана

IMG_0760.JPGIMG_0762.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да добавя камера за задно виждане към моята Q5 (2009) която е с MMI/3G.

Kit-а който мисля да поръчам от USA е този (http://www.carsgadget.com/#!product-pages/cg7d/95a3e16e-1a6e-ad49-72a3-03b67bbe20a9). Но както винаги поставянето е нещо което трябва да го направи някой с опит.

Някой от вас може ли да помогне със съвет за друг Kit или да ме насочи към колега който има опит в поставянето.

Благодаря в аванс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, zhelyazA6 написа:

Е, какъв да сложа?

 

трябва ти 26пинов  с версия 0071, поне така съм чел на запад... май от Q7, ама ще те излъжа. нека N1995 каже ако знае, че и при мен е същото положение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакъв номер ако имаш. Няма такава версия на софт за кан. При Q7 и 4F фейс са други номера и по-ниски версии на софта. Сигурно трябва фейсов да си намеря. Дано Ицо внесе малко яснота по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, N1995 написа:

Трябва ти 4F0 907 468  завършващ на една от тези букви G,L,N. Прави се и репин.

Дай някой линк с инфо да чета ако имаш под ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,най-сетне направих ретрофита с амбиенте осветлението,монтирах нови модули във вратите и окабеляване,всичко пасна и тръгна,но не ми дава да увеличавам силата на светлината ,въпреки че съм го активирал като функция.Ракурсът се движи по скалата до крайно дясно положение,но светлината не се увеличава,също така когато излезна и после пак влезна в менюто пак си е до минимално крайно ляво положение. Някакви идеи?

image-0.02.01.eb950af5fe4272223d5d1ff452be2c676db203aac503f329d145eb7a142aecf8-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти помогна за осветлението, но искам да те попитам това табло правено ли е или е OEM.

Не съм виждал въздуховоди в пиано лак.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази грешка ми дава на всички врати сигурно защото сложих диодни крушки уж с канбус,ако е заради тях има ли как да се прекодира нещо че съм с диодни крушки защото не ми се разглобяват пак корите за да ги сменям.

20160605_211034.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, бих искал да сваля копчето за усилване на звука, който се намира на централната конзола и капака на джапката. Какви са процедурите? 

Автомобила е 4f 2009.

 

Редактирано от fiveer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...