Jump to content

Проблем с BOSE след актуализация на firmware


dakillah

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

От скоро съм собственик на Ауди А7 3.0 TFSI, 2012г. 300 к.с. В други форуми намерих инфо как да актуализирам MMI  и Картите на навигацията. Всичко премина по мед и масло, с изключение на едно: прецака се Fader/Balance на BOSE системата. След актуализацията звука е тотално омазан :) Оказа се, че по време на актуализацията, трябва да се махне отметката на BOSE.... Та молбата ми е, ако има колега с такава кола и босе система, дали ще може да  каже каква е кодировката в 5F, 47 канал на ВАГ-КОМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай в Порше да ти го адаптират Босе-то, само дано нямаш активирана неоригинална карта...

Трябвало е да прочетеш, че се пуска къстъм ъпдейт и се ексклудва БОСЕ-то писал съм го и във форума на поне 2-3 места тук...здраве да е 60-90лв ще ти го оправят...

Адаптацията е он-лине - няма да стане с кабел и показания, които сам да вкараш...иначе мога да ти дам моите, но ме съмнява да ти свършат работа.

 

Ако може някой мод/админ да премести темата при 4г, какти и като цяло А7 си му е там мястото не при А8-ците :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...