Jump to content

Продавам и ремонтирам печки Webasto и Eberspacher


Recommended Posts

Здравейте имам доста части за всички възможни печки за коли. Мога да отремонтирам всяка печка, без значение марка и модел. Имам и готови печки за монтаж за тези коли които нямат. Всяка кола може да се сдобие с такава глезотия. Говоря за Вебасто, каквото имам и в личния си автомобил. Печките топлят двигателя и купето. Палят се с таймер или дистанционно. С две думи щом се опре до тази скъпа техника аз мога да ви помогна. Давам гаранция и продавам само здрави машини, каквито излизат и след ремонт. 0878 351 927

2307907b9019deb08785bbdf54e455d0.jpg989c24a702c81baeefce654be81a47c3.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Здрасти колега,

 

Имам една печка Eberspacher 912D (монтирана е в Ауди А4 Б6 2004 година), която заводски се слага в много малко Аудита и предимно във Волвота. Проблема ми е следния - когато я пусна, печката тръгва, работи около 30 секунди до минута, след което се изключва сама. Дали имаш възможност да направиш диагностика и да я отремонтираш съответно?

Свързах се с доста хора, които предлагат подобни на твоите услуги, но никой не се наема да я провери :/

 

Благодаря предварително!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте !    

От няколко дни имам проблем с моето Webasto VV-T, заводски монтирано на Ауди А3 8P 2.0 дизел - 2005г.

Когато се опитам да включа печката индикацията премигва 3 пъти и нищо не се включва...

Тествах на компютър и ми изписа грешка за която съм посочил снимка. Иначе като пусна тест на отделните компоненти (вентилатор свещ и помпи) ми казва, че всичко е наред.

Гледах клипове по руските сайтове и навсякъде казват, че това е проблем на софтуера и трябвало да се адаптира.... каквото и да значи това.

Ходих при един компютърен спец и той ми каза, че печката била изгоряла и трябвало да я сменя.....

 

Вече не знам на кой да вярвам. Можеш ли да дадеш съвет ?

Ще съм благодарен на каквато и да е информация....

error code.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...