Jump to content

Проблем с вдигане на гюрука


cabrio2.3ng

Recommended Posts

Здравейте колеги от както купих колата до вчера не съм имал проблем с прибирането на гюрука 

механичен е, при отваряне стига до едно положение и до там нещо го задържа но нямам идея какво може да е,

 

11949398_10205239007077260_3698112568008193670_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако беше казал или снимал до кое положение точно стига !
От механичните гюруци нямам много понятие, но според мен лесно може да серазбере в кой участък запъва. За целта трябва да сте 2-ма. сгъвате го и гледате единия от една страна другия от другата. Почти 99% ще запъва на някоя сгъвка само от едната страна. По гюрука има ластици, нитове и болченца - огледайте внимателно за скъсан ластик който да се е мушнал някъде по сгъвките на рамката, за изскочил нит или развито болче, което да пречи.
При ръчните гюруци трябва ли също да е вдигната ръчната спирачка? Ако да - провери да не дава тя грешен сигнал и да блокира пълното отварянето. Другото за което се сещам е бутона за отваряне на капака на гюрука също. Спред мен лесно, ще го откриете просто 2-ма човека и гледайте къде запира.
Виж, ако беше проблем с хидравличен (ел.) тогава си е приключение откриването на подобен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата  esox hunter за бързия отговор, гюрука беше запънал на една от сгъвките от едната страна

 

11825173_10205133122150203_2472598742592901820_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предполагах на 99% ;) Важното е че сте решили проблема.
Иначе по всякакви въпроси свързани с тези кабриа дискутираме в тази тема Кабриолети (89)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...