Jump to content

MMI 2G проблем с картите или софта ?


Recommended Posts

Здравейте ,знам ,че има много изписано ,но все пак искам да се посъветвам с някой който ги разбира нещата.Колата е а6 седан ,2005г, с въпросната навигация.Оригиналния диск е от 2004г. и е за западна европа в която липсва България.Изтеглих картата за 2016г. , но ми изписва Please chek navigation DVD.Записах 5-6 диска, на 3-та и 4-та скорост ,но с всички е еднакво.Миналата година си купих от интернет диск с картата за 2015г. и цирка е същия,пак Please chek DVD.Поставям оригиналния диск и го прочита буквално за 10-20 секунди без да има проблем.Намерих една тема в която пишеше ,че не може да се премине директно от 2004-та на 2015-та ,а първо била необходима карта за 2009-та ,това  така ли е ? И ако е така ,не мога да намеря никъде карта за 2009-та .Каква е вероятността за зацапана леща ? Четох ,че фабричния диск бил записан по друга технология ,но тая леща ,ако е зацапана все щеше да окаже влияние и на неговото прочитане,поне щеше да го чете по-бавно.Ако ъпдейтна софта с 3-та диска дали ще се реши проблема ? Някой ,ако е ъпдейтвал и опише на български стъпките по ъпдейта ще ми е в голяма полза.Качвам снимка на моя софт. в момента.Мерси предварително.

IMG_1185 (1).JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема в този раздел, която описва стъпка по стъпка на български какво се прави при ъпдейт. Също така въпросите с дисковете за навигацията са дъвкани многократно, ползвай търсачката и пиши в съответните теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...