Jump to content

Проблем с пускането на задни говорители + буфер


Mistar_G_ss

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам следното питане :

Купих си плейър за кола SONY 1100U , защото нямах като купих моето Ауди А6 С5. Искам да попитам откъде мога да си намеря букса за да мога да си свържа освен предните говорители на колата и задните + суб буфера които са оригинални на колата. Буксата за задните говорители съм я снимал. Ако някой знае от къде мога да си поръчам такъв преходник за да мога да си вържа пълния комплект говорители ще съм му много благодарен. Не искам да режа кабели и да преправям. На майстор попитах евентуално, ако ми го направи колко ще излезе и ми казаха сума близка до стойността на колата ( в кръга на шегата ) ама наистина беше много голяма !

Не тези, които няма да ми помогнат с питането да не си правят труда да пишат излишни приказки !

IMG_20160614_160059.jpg

21004847.jpg

post-68374-0-30379700-1330359090.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
преди 28 минути, Mistar_G_ss написа:

Никой ли не знае нищо по тази тема ? :unsure:

Не, че никой не знае. Просто всеки пуска нова тема, вместо да прегледа тоновете изписано за това, в същия този раздел.

 

Трябва ти преход за аудиото и захранване за антената. Двете неща струват 30 лева и се монтират точно за 2-3 минути!

 

Screen_Shot1312.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя преход дето си дал взима сигнал от задните колони и с делите на напрежение го прави на линеен сигнал. Излишено е да се прави намаляване от високо към ниско ниво при положение, че Сонито има изход на чинове.

 

Виж обаче за фантомното за антената бях забравил, добре, че написа защото после коегата щеше да пуска тема: Защо не хващам добре станции :D

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

 

Не съм сигурен, че Сони-то има силата да вдигне толкова нивото на сигналът през чинчовете, за да не са му по-тихи задните. Аз за това директно залагам на преходника.  Пък и при него са разменени и местата на постоянни плюс и плюсът "при контакт", та няма да се налага да четеме новата тема на колегата:"Защо не ми помни настройките" :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.11.2016 г. at 10:06, radi_nrj написа:

Трябва ти това:
51932.jpg

 

Може да го купиш оттук
 

http://www.tme.eu/bg/katalog/?art=ZRS-MISO%2F2RCA

Благодаря !

На 10.11.2016 г. at 10:27, bsdnikolov написа:

Не, че никой не знае. Просто всеки пуска нова тема, вместо да прегледа тоновете изписано за това, в същия този раздел.

 

Трябва ти преход за аудиото и захранване за антената. Двете неща струват 30 лева и се монтират точно за 2-3 минути!

 

Screen_Shot1312.png

Търсих колега но не успя да намеря решение. Два пъти става поръчвам букси и плащам такси от теми в които са писали колеги и препоръчват букси и като ги взема нищо не става пак ! Иначе благодаря. Ще пробвам и тези два варианта дето предлагате !  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, колеги, а откъде могат да се купят тея преходи на тея хубави цени, че и аз ги намерих ама ми идват към 70 лв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...