Jump to content

Окачване от Б6 на Б7


Dorian

Recommended Posts

  • Отговори 134
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Понеже се сетих след смяната на предницата съм я затягаш във въздуха а не на земята дали е възможно от там да се навирила предницата понеже преди смяната беше нормално висока отпред ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ти чете ли темата от началото...

ако не си, я прочети,ако си я прочел пак я прочети ама 2 пъти!!!

И като я прочетеш купи допълнителните подложки,сложете ги,всичко пише в темата и върви на майстор на канал да ти охлаби всички носачи отпред и отзад,да ги завие на ново и после на стенд.

Стига с тез тънкажи де... (24лв. са оригиналните подложки)

Редактирано от kikson1979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветомире ако си стегнал предницата в въздуха без да си мерил предварително разтоянието между централния болт и веждата на калника и после не си я дал под напрежение на същите сантиметри е много лошо.Тогава предницата ще ти се вирне носачите ще са под напрежение и тампоните им ще сцепят буквално за седмица и ще изгориш с осем носача набързо.Гледам,че си от Дружба 319 аз живея на близо номера ми е 0885549880 ако искаш ми звънни да се видим и да ти обясня как да ги оправиш докато не е късно и не са се сцепили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ако си стегнал предницата в въздуха без да си мерил предварително разтоянието между централния болт и веждата на калника и после не си я дал под напрежение на същите сантиметри е много лошо."

Четейки поста ти смятам, че е по-добре да не ти се обажда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, skorvod написа:

 

Нещо мен и визираш и ако е така защо.Обади ми се и му обясних как да си го оправи,не видях някой да те пита теб дали е добре да ми се обажда или не.

Преди 8 часа, Kukata_a4 написа:

 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Аз само да попитам нещо. Заводско колата без тези полложки ли излиза за стандартно окачване. Моята беше със червените амортисьори и отзад си имаше подложки. Но махнах амортисьорите и пружините и сложих от стантартно 1 ba но много почна да подскача и си мисля дали е от тях проблема. 

Редактирано от pinio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...