Jump to content

Retrofit Parking Camera Audi A5


S.Peev

Recommended Posts

Здравейте, предстои ми Retrofit на Parking Camera Audi A5, някой правил ли е подобно упражнение и в частност, кодирането да работи успоредно с парктрониците?

 

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

Нямам лични наблюдения над тази модификация, но предполагам, че това и това биха ти били от полза.

Успех и ни дръж в течение как се движи проекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по тази снимка е възможно (и е логично да бъде).

Как точно става и какво е необходимо не съм се зачитал, но предполагам са писали хората в темата.

Ако не по-добре направо питай там :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтажа на камерата мина почти безпроблемно с изключение на това, че първоначалния вариант на Navitex не стана и я сменихме в движение с Kenwood CMOS-230. Първата камера, не работи на парктроник, само на задна а и освен това има накъсвания в сигнала, и като цяло много неприятна картина.. Добре че правиш монтажа в Авител, та я смениха без проблеми. От друга страна Kenwood-a, работи перфектно с много добро качество на картината и включване от парктроник бутона. Единствения пропуск, който имам към момента е че не мога да включа насочващите линии на екрана. Режимите за паралелно/нормално паркиране са налични, но не и линиите. Предполагам, че това трябва да се програмира, но до момента не мога да намеря какво точно.

 

П.С. При монтажа на камерата успяхме да изкараме кабел за AUX-a, което беше най големия бонус :))

2016-07-08_20.19.41.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MMI 3G High. Не е евтина екстра, но пък в същото време е много полезна, тъй като е широкоъгълна и се вижда дори настрани при излизане назад например.

 

Редовната цена на камерата е 299, с подходящата отстъпка пада 30 лева надолу. Само за сравнение Navitex-а е 99 но дори и не работи както трябва, а за заводската 600 го пропуснах варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Предполагам вече си се обурудвал, но все пак да отговоря, макар и с голямо закъснение :)

 

С камерата, която монтирах аз, не става номера, тъй като е универсална и не го позволява.. За мен не е проблем, проблемите идват като седна зад волана на друга кола без камера :D Бързо се свиква с удобствата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...