Jump to content

Пепелник Audi A3 8P


audibluesky

Recommended Posts

Здравейте,забелязах,че ми няма "вътрешния" пепелник или подвижната пластмаса която се вади за да се изчисти от пепел и фасове.Но видях и нещо като плафон откъм скоростния лост.Има ли светлина в пепелника и ако е така как се сменя крушката?

 

п.п между другото търся липсващата част.Ако някой има нещо предвид да свирка.

20160715_181431.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом чак сега забелязваш липсващия пепелник, значи си непушач и не даваш да се пуши в колата ти. По-лесно (и изгодно) ще ти е да си махнеш пепелникът и да си сложиш пакет "непушач". Ще ти се отвори още пространство под климатроника и ще изглежда доста по-добре. Погледни в темата за "Модификациите" снимки от колеги минали към пакет "непушач", ще ти допадне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,Пламка :flehan:

Определено няма да се ползва,но мисълта,че липсва нещо ме яде :steinigung:

Ще погледна другия пакет.

Иначе за осветление има ли го като опция и защо е това продълговато бяло пластмасово стъкло? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Имаш осветление в пепелника, явно не работи. Диода се намира отстрани в дясно на белия елемент.

Може диода да е заминал, лоша връзка или бушон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон се изключва. 

Ако мине към "пепушач" , няма смисъл да търси подсретката. Няма вече да му е необходима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая подсветка в пепелника не свети кой знае какво, особено ако ти е мръсен пепелника. Аз съм пушач, но не се пуши в колата когато е в движение. Взел съм отделен пепелник от джъмбо, който го слагам на поставката за чаши горе. Отдолу е толкова малко разстоянието, че лесно може да се изгори управлението на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Малко ъп на темата.

Моя пепелник нещо се прецака и сега седи отворен. Видях пластмасата която се слага на мястото на пепелника за непушачи. Номерът е 8P0863301A4PK. Намирам я единствено в ebay за 30$. Някой случайно да знае къде мога да я намеря за по-ниска цена или това в ибей е единственият вариант?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения е, eBay им е производителя на тези (не е пластмаса между другото, гумено е) :).

Шегата настрана, отиди в Порше Пловдив и си я поръчай, цената по спомен беше по-малко от $30 дори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да се включа и аз.

След като попаднах на темата преди седмица реших да заменя пепелника с тази гумена ниша. Монтажа е малко пипкав, но се отвори много място, е скоростния лост ограничава достъпа, но поне спрях да търся телефона си около и под седалките :zustimm:

 

На мен ми излезе около 30 лв от ауто1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...