Jump to content

Първи срещи от третия вид


mradulov

Recommended Posts

Ритането от 2ра на 1ва се оправи при мен с ъпдейт на софта и смяна на масло. Не знам за фейса дали има по-нови версии на софта на кутията, но ако има, шанса да се оправи е голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да питам на 4F фейслифта, оригинално къде седи пожарогасителя?

Аптечката разбрах, че седи в задния подлакътник.

Моля ако някой има оригинален по арогасител със стойка да даде парт номерата, както и на стойка и авариен триъгълник за седан, знам, че е на капака на багажника, ама имам празно място само.

В момента колата е с комплект от бензиностанция и го държа в резервнага гума, ама ако има багаж и стане беля ще е трудно. Искам да го направя както трябва.

Благодаря

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.08.2016 г. at 9:42, hysterics написа:

Ритането от 2ра на 1ва се оправи при мен с ъпдейт на софта и смяна на масло. Не знам за фейса дали има по-нови версии на софта на кутията, но ако има, шанса да се оправи е голям.


А колко пари е цялата работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото за кутията е доста по-скъпо... 50-60лв литъра, а тя побира 9л (реално 6-7 при нормална смяна). Филтъра и гарнитурата ОЕМ са 150-тина лева и вече колкото ти вземат за труд. А обслужването на мотора също скача добре, ако обслужиш и ролката с ремъците, а не само маслото и 3-те филтъра (4 че купето са 2 :)). Така че всичко е в нормите.

 

Дифовете и раздатката натоварват малко, ама това е цената на хубавото 4х4 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пълно обслужване-двата ремъка,5ролки,водна помпа,масло в двигателя тогава кастрол 8 литра,масло в скоростната кутия към 6 литра по 60 лв,и диферинциалите,без раздатката,труда-стана към 1620 лева.И маслен,горивен филтър и всички въздушни.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...