Jump to content

централно заключване


georgi rachev

Recommended Posts

здравейте колеги от 2 седмици карам ауди а3 супер кола искам да попитам някой ако знае и е запознат дали може да ми каже за модел 1.8 125 к.с. 2000г дали има поставен модул за централно заключване или трябва да се поставя допълнително защото вече взе да ми писва да бъркам с ключа всеки път благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 12 часа, StarDust написа:

Цитиране на предходно мнение! 

благодаря а къде да го проверя като го намеря този номер

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 37 минути, StarDust написа:

Ми напиши го тук и ние ще ти кажем дали поддържа и на каква чистота работи дистанционното,ако има такова.

отстрани покрай модула има един хвърчащ кабел с букса но на самоя модул не видях свободен жак за него

13819539_10201915968056877_941735466_n.jpg

Редактирано от georgi rachev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минал съм през този филм. Помпата ти НЕ поддържа нито дистанционно заключване/отключване, нито аларма. Трябва ти друг модул, с поддръжка на дистанционно. Не се хаби да търсиш с поддръжка на аларма, ще ти трябват още допълнителни неща, за да заработи тя, което не си заслужава парите.

Другия вариант е да си купиш отделно аларма, която ще ти я свържат към модула и ще имаш като добавка отключване с дистанционно и евентуално сваляне/качване на прозорците (автоматично).

Модул за централно заключване не означава работа с дистанционно, бъркаш понятията. Това означава, че няма нужда да обикаляш всяка врата и да я заключваш/отключваш отделно.
А това "гъзарско" отключване/заключване ще ти писне бързо.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 13 часа, s7r3l0k написа:

Цитиране на предходно мнение! 

А калви пари ще излезне евентуално поставяне на заключване с дистанционно без аларма 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми излезе така:
Помпа с поддръжка само на дистанционно - 80 лв.
Ключ/дистанционно от друго А3 - 30 лв
Кутийка със заготовка на ключ за изрязване - 20 лв
Изрязване на ключа - 20 лв
 

Ползвах ампулата за имобилайзера от стария ми ключ.

После си сменях таблото от това с половин дисплей към FIS и обучаването на таблото и правенето на нова ампула ми беше безплатно, така че за ампула и обучение цени не мога да ти кажа. Доколкото помня ампулата беше около 7 лв последно като гледах.

Имай в предвид, че ще ти трябват 2 пинчета, които да добавиш в буксата на централното ти, които са от нискоомов коаксиален кабел и играят ролята на антена, защото твоята кола такава няма. Отваря се буксата на централното, кабела се оголва и се разделя на две - сърцевина и оплетка. Едното е от едната страна на буксата, другото от другата. Кабела се пуска нагоре по купето и имаш голям обхват. Иначе обхвата ти ще е около 1-2 метра.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако заходиш без необходимата информационна подготовка, може да се сблъскаш и с това:

За това бих ти препоръчал, да си купиш една аларма от Илиенци. За 35 лева там можеш да си купиш аларма с две такива дистанционни:

Screen_Shot1039.png

Дистанционното е със сгъваем ключ. Отиваш при ключар и си нарязваш острието по стария си. Прехвърляш си и ампулата и си готов. Имаш си ключ с дистанционно на него и си свиркаш.

 

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 1 час, bsdnikolov написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Има ли нещо сложно при инсталацията каде се вързва тази аларма

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо сложно. Всички кабели към които трябва да се закачиш, минават над педала на съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...