Jump to content

Горивна помпа Ауди A6 C5 1.8T и 2.7 biturbo


from_usa

Recommended Posts

Здравейте,колеги ,

повреди ми се горивната помпа на автомобил audi a6 c5 1.8T ANB '99 , обаче се оказа въпросната помпа я има нова само оригинална (на цена над 600лв) и няма афтърмаркет варианти на други производители. Номерът на оригиналната е  4B0906087Q  ,която се слага на audi a6 c5 1.8T и 2.7 biturbo и питането ми е дали някой с въпросните двигатели е стигал до смяна на тази бензинова помпа и ако да,какъв вариант е избрал - нова (каква и от къде?) или втора ръка (знам ,че не е добър вариант ,тъй като ако стояла много време ,без да се ползва ,може да е запекла,т.е. трябва да се търси само от наскоро пусната на части кола) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 7/29/2016 at 6:52 PM, Marian_Georgiev said:

Нова vdo мисля че е към 200лв., компромисните варианти са около 100-тина.

 

Къде да намеря такава помпа vdo за 200лв, свързах се с почти всички вносители и дилъри и казват ,че такава помпа има само оригинална за 670лв след дилърска отстъпка.  

:( 

 

On 8/1/2016 at 2:45 PM, 150hp said:

Колега, какви бяха симптомите преди да се повреди помпата? Защото си мисля че и моята е пътник и искам да сравня?

 

Симптомите бяха гаснене,след като запали - вдигат се оборотите при завъртане на ключа ,след което падат и колата гасне. Това се случваше рядко ,2-3 пъти за последната година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има китайски ITN за 90лв.
Сменях преди 6месеца

 

p.s. https://www.autopower.bg/бензинова-помпа-audi-a6-sedan-4b-c5-1.8-t-d948c68.html

Редактирано от v1per
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...