Jump to content

Проблем с вихрови клапи,свети check-a


RhythmiX

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Имам проблем с вихровите клапи на колата,днес ми светна check engine и ходих на диагностика и там ми казаха,че десните вихрови клапи правили проблем..вариантите са да ги сменя или да ги махна,мисля да ги махам..

докато гледах под капака забелязах товаimage.jpegгорния кабел е леко оголен,тази букса свързана шо е с вихровите клапи или не е ?

 

Редактирано от VBI
Заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми...те левите и десните вихрови си имат такива букси да. лекинко от двете страни (ебаси обяснението...)на двигателя са...ако тая букса е в средата на двигателя ти е за турбото (разбрах го като се правих на майстор един път и я друпнах и зе да трака :D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми...мога да снимам моята букса къде е. въпроса е какво точно искаш да направиш щото ако мислиш да изключиш буксата това няма да ти реши проблема....те трябва от компа да се спрат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая букса е на моторчето на турбото доколкото виждам. За вихровите клапи се спира софтуерно грешката да не ти свети чека и си изключват кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо и аз не мога да се ориентирам по снимката, трябва да слизам до колата да гледам, но както ти писах преди да дръпнеш буксите на вихровите клапи, трябва намеса в софтуера, защото ще ти свети чека.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...