Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Маси и такива неща не съм разкачал гледах ги всичко е както трябва напрежението е 14.5 и 12.3 

12.3 е отпред на клемите докато се опитва да завърти стартера ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 10.11.2016 г. at 15:45, sunshai написа:

Колеги случвало ли се е на някой от вас сервотроника да втърди волана за постоянно и жабката да спре да се отваря....по едно време се оправи за 15 мин и вече 2ри ден волана ми е леко тежък и жабката не се отваря .На диагностика няма грешка ?.

Централна електроника 2 се води, управлява жабката, сервотроника и тн. Намира се зад жабката. 4Ф Централ електроник II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пазарувал ли е от  http://www.suwtec.de/Bluetooth-Kabelset-Audi-MMI-2G-Plug-Play

 

Кабела за Bluetooth е 3 пъти по-евтин от Kufatec и доставката също е по-евтина с 3 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрее след консултация с известен сервиз /няма да споменавам да не стане реклама/ ми казаха да включа зарядно към колата на пиновете до мотора.. намерих аз из вкъщи зарядно слагам включвам и бушона му изгаря веднага.. сменям бушона 7.5А включвам и пак изгаря.. някой идея има ли по силно зарядно ли да търся или ако го вържа на акумулатора какво ще стане ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Йоргос написа:

Централна електроника 2 се води, управлява жабката, сервотроника и тн. Намира се зад жабката. 4Ф Централ електроник II

Вчера го свалих модула разкачих му буксата напръсках я с спрей и я закачих ,тръгна всичко до тази сутрин...Ще се сменя модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Имам Audi A6 4F 3.0TDi 2006г. и съм със цветния FIS дисплей, обаче когато карам не ми показва скоростта с която се движа а съм го виждал на други със същия дисплей ? Някой да знае как мога да го направя да ми показва ?

fis-mit-farbdisplay-19996.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.11.2016 г. at 9:29, aleksandrov84 написа:

Влизаш в setup на климатроника и на centre air vent му даваш warner,тогава ще ти духа топло

 

при мен обаче на warmer отзад продължава да си духа максимално студено, централната си грее, Освен да е прецакан някой мотор на клапите друга идея нямам, но грешки няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, flown написа:

Здравейте колеги ! Имам Audi A6 4F 3.0TDi 2006г. и съм със цветния FIS дисплей, обаче когато карам не ми показва скоростта с която се движа а съм го виждал на други със същия дисплей ? Някой да знае как мога да го направя да ми показва ?

fis-mit-farbdisplay-19996.jpg

Щом е 2006-та...натисни левия бутон MODE от волана няколко пъти и трябва да се покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Manniakk написа:

 

при мен обаче на warmer отзад продължава да си духа максимално студено, централната си грее, Освен да е прецакан някой мотор на клапите друга идея нямам, но грешки няма

нямам представа от какво може да е,но като се замисля аз от зад не седа и не съм и проверявал какво духа там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, petio_venkov написа:

Щом е 2006-та...натисни левия бутон MODE от волана няколко пъти и трябва да се покаже.

Не на всички го има и аз съм 2006та и го нямам трябва крематора да хо барне и ще има всичко дето иска да се показва 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли това, което ти написах? Ако не става, ъпдейта не можеш да си направиш сам, но има човек във Варна, който може да го стори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм още,ще го пробвам утре тоя ъпдейт как се прави смисъл на компютъра или на нещо друго ? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се ъпдейтва, чрез лаптоп, свързан с колата (посредством кабел). Има няколко ъпдейти, които могат да ти се предложат (ск. кутия, табло, двигател, кормилна колона...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай нещо за скоростта.

Колата ми не е точно такава, но като смених в таблото страната на USA и се появи в менюто дали да изкарва скоростта с цифри.

После го върнах на Европа и това взе че остана в менюто и ми я показва, лошото е само, че е в мили. Интересното е, че изминатото разстояние си е в км.

И още някакви неща се появиха и останаха после, ама ги забравих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен обаче на warmer отзад продължава да си духа максимално студено, централната си грее, Освен да е прецакан някой мотор на клапите друга идея нямам, но грешки няма

Нормално е.И при мен е така.След като купето вече е затоплено отзад духа доста по хладно сравнено с отпред.

Редактирано от nikolay80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една помпа с два клапана под кората на стъклото в дясно, тя се скапва и почва да си духа каквото иска. Някои се оправят с почистване, но трайното решение е нова. Ето затова става въпрос http://www.audi-sport.net/xf/threads/my-a6-3-0tdi-avant-bit-of-a-rebuild-and-repair-thread.211351/ Тук е описано.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вчера си прибрах колата от доверен сервиз на застрахователя, че трябваше да я правят. Една от щетите ми беше пукнато стъкло на фара. И вчера видях, че са ми сменили целия фар с някаквъв на TYC. Не се зарадвах много. Вместо да сменят само стъклото те целия фар. И сесга ме дразни много разликата. Дали ако рециклирам стария фар мога да докарам кристалната визия на новия или да си търся 2 еднакви фара, че тия TYC нещо не ми вдъхват доверие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да ти сменят само стъклото. Всъщност има, но никой няма да се занимава. Най-добре по фактура или по експертна оценка да беше минал щетата. Иначе, аз бих продал този новия и да си взема оригинален. Или обратното :)
А за клапаните на климатика, от фейслифта доколкото знам не са проблемни. Иначе периодично чистене, докато не заминат тотално.

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...