Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги друго да ви питам

някой слагал ли е тв тунер трудно ли става ? И има ли някакви интерфейси за наще 2g та или само оригинален тв тунер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Закупих си Audi A6 4F 2006г. и гледам че има сложен Dension Gateway 500 обаче имам следния проблем, като сложа флашката с музиката не я чете не иска да почне да възпройзвежда от нея ? Има ли решение на проблема ? Някакви изисквания за слагането на музиката в флашката има ли ? Благодаря,предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от тия устройства имат правила за имената на папките, примерно CD01, CD02 и т.н. Изтегли си упътването и прочети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такова устройство,качвам си песните и то само си ги прави като cd1,cd2 и т.н. Сега имам 100 песни и ги е направило в 4cd 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Васко написа:

Някои от тия устройства имат правила за имената на папките, примерно CD01, CD02 и т.н. Изтегли си упътването и прочети.

Колега извинявай но търсих упътване и не намерих нещо което да показва как трябва да е направена флашката, ако знаеш откъде да го видя или го имаш моля да ми покажеш че ми е много на зор, ще пътувам и ми се иска да го използвам. Благодаря предварително!!

Преди 3 часа, aleksandrov84 написа:

Аз съм с такова устройство,качвам си песните и то само си ги прави като cd1,cd2 и т.н. Сега имам 100 песни и ги е направило в 4cd 

Колега как си си направил флашката някви подробности ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нищо специално,места песни от компа на флашката и това е,не съм я форматирал и не мога да ти кажа как е била след като съм я закупил,ама ако искаш дай и формат по подразбиране ако ти разрешава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма да пасне нито на калниците нито на капака а за фаровете да не говорим :) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, тоя пич където го продава казва че е била слагана на 2008 а6 

А добре от какъв модел е ? Не е от 4G като гледам

Дава я за без пари направо затова се чудя 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо за задния дифузьор? Имам цял оригинален аеродинамик пакет от ауди за седан, но задния дифузьор не ми допада, а човекът, който иска да го вземе му били казали, че от седан и комби са различни.
До колкото знам дифузьорите са еднакви... или греша?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, trapera94 написа:

Тази на снимката е от a8 2013 година!

Познах я най-накрая

Може да е от всичко, само не и от 4F и няма как да стане, освен със някакъв селски тунинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pe6koo написа:

 

 Гледам в Етка-та,дава разлика седан-4Ф5/комби-4Ф9,както и бензин/дизел . Имам и един файл с аксесоари,там също има различни номера за седан/комби,само че номерът за седан започва с 4Ф0. Има и няколко подвида,мисля,че едните са за коли с теглич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си отключих колата и чистачките се вдигнаха във позиция за смяна и веднага се прибраха. Някакви идей как и защо се е получило? Не че е нещо което ще ме държи буден нощем, но ми е доста интересно как стана тоя номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, pe6koo написа:

Някой нещо за задния дифузьор? Имам цял оригинален аеродинамик пакет от ауди за седан, но задния дифузьор не ми допада, а човекът, който иска да го вземе му били казали, че от седан и комби са различни.
До колкото знам дифузьорите са еднакви... или греша?

 

Кви пари му търсиш я дай някоя снимка на лс 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...