Jump to content

Добър диагностик в София, Атомобилът е 3,0 бензин


emoph

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

от известно време имам проблем с колата. Като я настъпя по рязко и тръгва с леки колебания във вървежа. Започна обаче да става по-фрапантно, а понякога светва любимата жълта лампа и за около 5 сек. докато тя мига колата направо пърпори. Карал съм я на диагностика, но нищо не можаха да ми кажат. Давала грешки в запалителната система и дебитомера. Смених свещите и пак е същото.

 

Автомобилът е Ауди А6 3,0 бензин 220 к.с. Кара се на бензин - никога не е имал газ. 

 

Явно ми трябва някой диагностик с повече опит с нашите Аудита, та препоръчвайте моля...

 

Поздрави

Емо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

оказва се, че новия дебитомер не е много евтин. :) Разбрах, че ги почистват и се оправяли проблемите. Дали не е добре все пак да отида на една диагностика преди да си купя нов дебитомер? Горния тел. е за диагностика, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за диагностика е, въпроса е че не знам човека още колко време си е тук, защото работи и извън България. Принципно е ако не най-добрия, то един от най-добрите.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, emoph said:

Привет колеги,

оказва се, че новия дебитомер не е много евтин. :) Разбрах, че ги почистват и се оправяли проблемите. Дали не е добре все пак да отида на една диагностика преди да си купя нов дебитомер? Горния тел. е за диагностика, нали?

Щом е забил грешка в компа силно се съмнявам, че с почистване ще има ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото от което може да ти набие грешка в дебитомера е от проблем с картерната вентилация - ако смуче неотчетен въздух. Провери първо нея защото дебитомера е доста скъп и да не го сменяш залудо. Самия дебитомер също се чисти без проблеми и ако е бил доста зацапан пак ще дава грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...