Jump to content

Component protection


vicky

Recommended Posts

Здравейте колеги, доста рових из форума ама не намерих нищо

реших да си сменя CD CHANGERA с MP3 CHANGER, ама ми светна component protection.

В Ауди Стара Загора ми отказаха, частта не била закупена от тях.

Кажете кой и къде може да ми прекодира колата да изчезне тая грешка, че само на радио е гадно.

А и до колкото разбрах, че ако частта е от крадена кола се уведомява полицията и се влиза в един филм.

Аз съм от Хасково, някой на близо ако знаете 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

визуално нямат разлика

разликата е в номера

и mp3 changera работи

но спира на всеки 2 секунди

затова питам има ли някой който се занимава с тези неща

да ми прекодира колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София има 3ма души които познавам + порше София запад. В Хасково - не знам никой и очевидно и другите не знаят щом не са писали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив Порше България 42 лева :) лично съм ходил и няма проблем че часта не е закупена от тях!Тяхното условие е частта да е монтирана на колата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не помня вече, ама мисля че си пишеше само махане на CP 150 единици, или каквото слагат там. Може би е въпрос на добра воля на приемчика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
On 8/11/2016 at 5:09 PM, N1995 said:

В София има 3ма души които познавам + порше София запад. В Хасково - не знам никой и очевидно и другите не знаят щом не са писали.

Ако може да ме свържеш с някое от момчетата от София, ще черпя :) Става въпрос че си купих чейнджър с мп3 и искам да си го ползвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивай в Порше Запад

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния път не се разделихме много добре с тях, така че отпадат. Дас ауто също се правят на интересни, а на мен не ми се инвестира в абритус само за единия чейнджър! Работата ми зависи постоянно от колата и нямам намерението да я оставям в сервизи за нещо което отнема по малко от две минути, камо ли да си записвам час за след месец, когато едва ли ще съм свободен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и с Абритуса не е толкова лесно...ако ти се идва до Пазарджик ела ще ти услужа  с Абритуса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sunshai  Абритус?

Тоя софтуер (или каквото е) някой от Разград ли го е правил?

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визира Abrites - световно-известна българска фирма за диагностичен софтуер и хардуер: цък!

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, за да не пускам нова тема пиша в тази.

Реших да си закупя АМИ модул. Несъм наясно той има ли CP и ако има дали в Ауди Варна ще се съгласят да го махнат след като не е закупен от тях..

Ии колко евентуално би струвало това при тях?

Благодаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам и аз нова тема, някой да знае в Габрово и региона който може да махне компонент протекшъна на чейнджъра на 4ф, сервиз или на някой в гаража 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси си официален дилър на Ауди, защото те ще влязат онлайн в тяхната база данни и ще ти го направят за 5 минути, без разглобяване без нищо. Това с абритуса и гаражните майстори, не е така лесно, трябва да се сваля чейнджъра, да се разглобява и да се чете епрома му и пак ще ти вземат същите пари. Това ми е обяснено от човек който ми е роднина и има сервиз за Ауди от 20 години, така че ако искаш се вслушай в напълно безплатния ми съвет, ако искаш си ходи по гаражите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...