Jump to content

Component protection


vicky

Recommended Posts

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако си платил през PayPal можеш да си върнеш парите, изобщо не се занимавай с ebay. Или директно чарджбек от банката или през PayPal. И да го духат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/23/2019 at 10:59, kikson1979 написа:

Във ВТ отидох,обясних че искам сваляне на CP на чейнджъра,дадоха ми час,след няколко дни ги посетих и след 1 час си взех колата.Нямаше нищо сложно...

На мен в Перник ми махнаха CP и настройка на километрите от старото табло точно за 1 минута - 50 лв. Така, че работата е толкова. Техниката е скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога с ръчното махане с Абритуса може да си вкараш автогол като идеш после в Ауди, тия модули може да ти се заключат и да трябва повторно да им махаш CP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То работата по премахването на CP на километраж и CD чейнджър явно не е едно и също, аз питах близък човек, който е махнал доста компонент протекшъни и ми каза, че специално при 4Ф се маха трудно на чейнджър и по-добре да ходя в Порше, защото иначе много се разглобява, за да се чете епрома. Може ли да дадеш телефона на тези хора от Перник, за да ги питам те как виждат нещата със сваляне на компонент протекшъна на чейнджър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти Абритус, онлайн връзка и дъмпа от CAN гейтуея в някои случаи, ако ще слагаш фейсово табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си оправя чейнджъра, защото като купих колата ми бяха сложили някакъв блокирал, който не е от тази кола явно. Аз го свалих, разглобих го, извадих дисковете, които явно се бяха блокирали и чейнджъра тръгна. Сега обаче свири и прекъсва на 2 секунди и ми излиза грешка за компонент протекшън. Жоро суходолския го питах и каза да ходя в Порше, защото той трябвало пак да го сваля да го разглобява и да му чете епрома, а в Порше щели да го направят за една минута без разглобяване, взимали си инфото от тяхната база данни онлайн. Та затова разпитвам и за друго мнение, за да не ходя в Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където и да отидеш за чейджура ще ти го свялят и ще го разглобяват, само в порше няма.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То па щото писането на мп3-та на диск е по-малко архаично от нормален диск, само дет събира повече. Те тийнейджърите не знаят какво е CD вече, не са виждали :) Боди един китаец да свири през BT колата и тва ти е играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

хмм, сега да питам аз малко :)
Всеки ченджър ли има КП или нее задължително?!
и в Варна в Ауди дали го правят това или пе ме гледат кат извънземни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички го имат, правят го в ауди
АМИто няма, ако решиш има за продаване

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми предстои да сменям модула на свтлините който до колкото разбрах има КП. Какво преставлява смата процедура, трябва да монтирам модула на колата и така да отида или .. 

Колко струва тази операция в ауди? 

Благодаря на споделилите информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, монтираш го и отиваш. Между 60 и 180лв е премахването на КП. Питай ги предварително.

Ако не си си взел модул, имам няколко излишни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадоха ми един. А дали със заключен КП ще мога да пробвам да го кодирам. Ще слагам фейслифтови фарове, но се оказа че модула за светлините трябва да е с буква К но не по стар от 2007 а моя е 2006 и не приема лед кодировката. Та намерих друг модул но дали ще мога да пробвам да го кодирам преди да му свалят КП? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това става и по друг начин, потърси @kpematop

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана само със ъпдейт на модула, което не изисква смяна на модул и махане на СР

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...