Jump to content

Ауди А3 S-line


Recommended Posts

Модел 2008 1.6 бензин. Уникален единствен по рода си в България А3 S-line модел. Абсолютно всички екстри, включително и система за автоматично паркиране! Обслужен преди 2000км, всичко сменено. Винетка за 2016 и пълно каско до 07 Май 2017 ПЛАТЕНО! Без никакви забележки, качваш се и караш. Пълен S-line пакет! Бонус чисто нови зимни гуми с метални джанти и оригинални тасове на Ауди.

IMG_2425.JPG

IMG_2426.JPG

IMG_2427.JPG

IMG_2428.JPG

IMG_2429.JPG

IMG_2430.JPG

IMG_2431.JPG

IMG_2432.JPG

IMG_2434.JPG

IMG_2436.JPG

IMG_2439.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

22 hours ago, slayer4o said:

Абсолютно всички екстри, включително и система за автоматично паркиране!

Искам клип на "системата за автоматично паркиране" , по възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само...и RSN-E липсва. Та, определено НЕ е с абсолютно всички екстри за модела.

Все пак това не означава, че колата не е читава, но информацията е грешна и подвеждаща. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, petrishki написа:

Цена, телефон, такива неща :)

Цена 22 500лв 0894019552 Димитър

 

RSN-E няма може да си сложите по желание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се, че няма и ел.регулиране на седалките...

Колата реално може и да е много добра, но няма нищо общо с всички екстри.Описанието е очеизвадно подвеждащо, та дали може да се вярва и на останалото в него!!!

Редактирано от orakul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много "компетентни" на едно място наистина не бях срещал. Ако очаквате да купите кола по картинка и описание, успех ви желая.Че има неточности в описанието е повече от видимо, но в крайна сметка то затова  се ГЛЕДА на място. Иначе изглежда добре колицата. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mое лично мнение е, че обява написана по този начин има замисъл да подлъже потенциалните купувачи, коити си нямат представа от тази кола и възможните й конфигурации като нова. В тази връзка дали я гледаш на място или на снимки е все тая. 

Вярно е, че тескта трябва да те докара до оглед и полупка, но не по точно този начин.

А колата и на мен ми харесва, заслужаваше повече старание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Ropotamo написа:

Хубава кола - слаб, скучен, базов мотор с автомат....

Да.много е лъскава ама емоционално скучна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено внимание  заслужват горублянските похвати на продавача, който чинно е снимал салона, така че задната седалка да се вижда изцяло (те задните сделки винаги са като чисто нови), даже и е отделил цели два кадъра (на седалката и на облегалката). После идва ред на пасажерската седалка (снимана от далечко и леко под ъгъл). Най-накрая е снимката на шофьорската седалка, където вече продавача е снимал от положението на задната врата, като средната колонка крие цялата странична част, където и реално е най-голямото износване на седалката. 

 

Другото, което прави впечатление, е че няма снимки в близък план на интериорните детайли, които най-много  се амортизират при употребата на автомобила: клавиатура/бутони на шоф.врата, копче за фаровете, централната конзола на климатика/климатроника, музиката, волана. 

 

Снимки на двигателен отсек, багажник,  гуми+джанти, сервизни книжки, и ключове също липсват (описание също няма)

 

Обявата освен, че е непълна откъм информация и описание преобладава с така споменатите вече "горублянски лафове". Ето и любимият ми:

 "Без никакви забележки, качваш се и караш"

Как пък в България всички коли са с фул екстри, без забележки и качваш се и караш?! :hilezh:  Щом колата е толкова забележителна и без забележки, нека продавача да даде VIN-a, за да може всеки заинтригуван да си провери сервизната история на колата и след това да прецени иска ли оглед или не?!

 

И още нещо, което е важно за всеки потенциален купувач, колата откъде е: Германия, Австрия, Италия, Испания, Франция, Швейцария?

 

Мисля, че вече няма балъци купувачи и всички трябва да са честни и открити.

 

Успех с продажбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо....но за пореден път се убеждавам , че в този форум да продадеш ауди е нещо като шанс да спечелиш мега джакпод.....всички се хвърлят задружно да търсят кусури. Иначе колата си е повече от перфектна.....а самият двигател е един от доказалите се безпроблемни такива през годините.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мега джакпоТ, ама истинските коли на нормални цени се продават за ден до седмица във форума, доста доказателства назад в темата могат да се намерят, за да се подкрепят думите ми... а за тази кола конкретно, имам съмнения , че е купувана от района на  северозападна България, след което се продава в Пловдив, само съмнения....

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че колегата @venomcorp има право, но само защото аудиторията не е достатъчно голяма. Иначе форума е доста полезен ако продавача се вслушва в конструктивните критики, които могат да му помогнат да напише по-добра обява в mobile.bg и mobile.de.

 

В тази обява най-добрия пример е написаното за всичките екстри. Много по-добре би било да се изредят екстрите една по-една.

 

Аз например когато помагах на моя съсед да си продаде Аудито и да си напише обявата в mobile.bg (защото не говори добре български) също я сложих и тук. Не защото мислех че ще се продаде, а главно заради критиките. Един от колегите откри несъответствие в годината на производство, което след това коригирахме в mоbile.bg и mobile.de. В крайна сметка колата се продаде през mobile.de на човек от София.

 

Една от форумните критики които обаче не трябва да се вземат под внимание е цената. Няколко човека споменаха че цената е прекалено висока. В крайна сметка колата се продаде на обявената цена.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си продава колата, на каквато цена той желае. Дали ще я купят, също зависи от това. Но да даваш наклон на някой, каква цена да сложи на колата си, е все едно да му кажеш как да натиска жена си! А относно екстрите, повечето дето споменаха по-горе за мен за излишни, и едва ли някой ще ги ползва повече от 1 път в годината! Подгряване на седалките, сгъваем огледала, регулиране на седалката с копче, и тем подобни чишити! За мен са най-важните екстри, АБС, ЕСП, Климатик/троник и 6-те скорости ако ги има, Др. не ми трябва,  и рядко търся кола с такива екстри. Но тука принципа е, да ги има ама да не се ползват.... нали след време като продаде колата, заради тях ще и вземе едни 2к отгоре! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципа колега, е да не се казва "има ги" а пък да ги няма, а не 2-те к огтоворе на следващата продажба. Но явно, по принцип хората не се вълнуват толкова от принципни неща.

Кусури никой до сега не е търсил в колата, напротив - харесва се на всеки. Кусурите ги намираме само в обявата, която трбява да отговаря по някакъв начин на колата, а не да прави лошо впечатление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎16‎.‎8‎.‎2016‎ г. at 22:02, Rotkod написа:

 

Искам клип на "системата за автоматично паркиране" , по възможност.

 

Като гледам страничните парктроник датчици навътре в бронята, точно тая екстра мисля, че я има.

Ама 22 500....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22500....

Дай аналог на такава кола с това оборудване и тогава можеш да казваш,че е висока цената.

Разрови се по сайтовете в западна Европа дали има аналог в момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16 август 2016 г. at 22:02, Rotkod написа:

 

Искам клип на "системата за автоматично паркиране" , по възможност.

Колата има такава система, а като спомена за нея давам аз клип от България от една известна Дупнишка автокъща, преди няколко години демонстрация на един пасат 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Iven написа:

22500....

Дай аналог на такава кола с това оборудване и тогава можеш да казваш,че е висока цената.

Разрови се по сайтовете в западна Европа дали има аналог в момента. 

 

Мдам, така е. Ето ВИН-а и дата на производство.

http://www.vindecoderz.com/EN/check-lookup/WAUZZZ8P09A019235

 

Обаче сега пак гледам снимките, и в немското мобиле я има.

Не знам дали аз бъркам, но от дясната страна се е случвало нещо с тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...