Jump to content

Д2 прекъсва на бензин


6umahera

Recommended Posts

Здравейте колеги,имаме а8 д2 2000 4.2 (310)и има едно прекъсване на работата на двигателя на ниски обороти най се усеща сутрин при първо палене на бензин,има газ с течна фаза и много странно като е на газ мотора няма прекъсването и двигателя работи по добре.А от вчера почна и като е топъл мотора преди да прехвърли  на газ да прекъсва и то доста(на бензин).двигателя е обслужен напълно и смених всички свещи с нови  NGK,но проблема остава.Правена е диагностика но не може да се хване там.Дайте съвет от какво може да е.Или някой читав сервиз в София където познават добре тези мотори...Благодаря предварително:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако се уточниш дали на газ работи нормално щото това по добре маи означава че и на газ не работи както трябва

Имал съм такива проблеми първия път се оказа комутатор които не го исписа като грешка втория път с много цор ми испса датчика на коленовия вал и наи шибаното е че симптомите при тия проблеми са едни и същи почти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ работи  перфектно, но на Бенин си прекъсва  още с първото палене като в ниските обороти най се осеща все едно поне два цилиндара не работят.Пробвах с добавка за почистване на дюзи и системата(BARDAHL)но ефект голям  няма.Сменен е и бензиновия филтър но без ефект :wall::wall::wall::nixweiss::nixweiss::nixweiss:.Като карах зад колата онзи ден  забелязах  че подпушва на моменти за кратко и само на Бенин. Колеги давайте  съвети  от какво може да е.Ие.Иска ми се да я оправя  преди да стане  влажно и хладхладно . предварително ю

Благодаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...