Jump to content

Неработещо заключване на капачката на резервоара


L.Filipov

Recommended Posts

Работеше ,изведнъж остана в заключено положение и се наложи с жилото да отворя аварийно.В същото време спря да работи и копчето на дистанционното за отключване на багажника.Дали са свързани нещата?Има ли отделен предпазител за това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези бутони доректно дават сигнал на компютъра във вратата, ако са ти там копчетата.

 

Трябва да се види какви грешки има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да вметна че при изгоряло моторче за капачката на резервоара, грешки във VCDS няма записани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма отделен бушон. Бушон има на централния заключващ модул, но той не е изгорял щом си влизаш в колата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

сменя се машинката колега, нова е около 50 лв., трябва ти ключ 3мм и сръчност. аз си купувах такъв ама накрая ме домързя и ми го смениха в сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново по темата. Оказа се че на моето изобщо не достига ток до моторчето и не е от него а централното доколкото разбрах е мн сложно да се пипа.. Някакви идей?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз от днеска съм с скапано моторче. Като махна в багажникак капака от дясно дето е жилото за аварийно отваряне виждам самото моторче. Някой да знае как се сваля или има някъде описано или илюстрации как се сменя ще съм му много благодарен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 мнения по горе. ключ 3мм за 2та винта, махаш буксата. Купуваш си термо шлаух с ф-то на металния прът. Пъхаш шлауха от вън навътре към купето, вкарваш го в металното и го свиваш колкото да може да ти води металния прът през пластмасата, или, ако може да уцелиш дупката без шлауха, завиваш и си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се сваля пластмасовия (черния ) корпус около капачката на резервоара. Днеска взех машинката за заключване на капачката ама първо , че трябва на уцелиш дупката на калника и след това малката дупчица където излиза рамото от него че да заключи. Днеска си играх 3-4 часа какво ли не пробвах няма уцелване. Накрая взех една тел вкарах я от вън на вътре сложи термошлаухка стига до проклетата дупчица рамото и неще да мине. Ако някой е преминал през тази гадост да сподели опит . Благодаря.!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се разглобява за да го монтираш. това е от ELSA:

 

For easier installation, push a suitable hose -5- into luggage compartment from outside as auxiliary tool.

t Push hose -5- onto operating rod -4- and pull it outwards into tank cup.

– Insert motor in elongated holes and tighten bolts to 1.5 Nm in anti-clockwise direction.

 

дават да се демонтира кората, не знам колко трудно е без да я демонтираш

A57-10022.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...