Jump to content

Вътрешно каре А4 Б5 1.8 125к.с.


DavidoffC

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем

преди 2 дена ми се извади полуоската с вътрешното каре от скоростната кутия(разбрах го в сервиза) издърпаха ме до сервиз където ми казаха че ще погледнат след 30-40 минути след това ми звънна майстора отидох при него и ми обясни, че полуоската се е извадила вкарал я е напъвал я с щанга и не излизала  и да я карам така  след около 2-3 часа каране излезе пак пак ме теглиха до там обаче вече беше късния следобед и я оставих за през нощта

На следващия ден понеже бях на работа един приятел отиде да я вземе и му обяснил че каретата и полуоската са здрави и според него трябва да направя реглаж понеже имало някакво напрежение и излизала (при тях не правят реглажи) вечерта се прибрах с колата на следващия ден преди работа исках да мина да направя реглаж обаче преди да стигна пак се извади и така отново към сервиз този път друг където обясних какво е положението и какво ми е казал предния майстор след което ми каза че били глупости и започнаха да свалят полуоската(според тях предния майстор втория път не я бил свалял а само пак я е вкарал) с каретата и след като ги свали започна едно умуване и не отриха да има някъде проблем, но и нямало да се оправи с реглаж и така сглобиха напъваха напред на зад полуоската на стенда и не мърдаше и ми каза да я карам и отново след известно време отново се извади (на прав участък при тръгване от 1-ва )

и така до никъде вече 

въпроса ми е някой дали се е сблъсквал с подобно нещо имали идея от къде идва проблема дали ще се оправи от реглаж възможно или нещо да е изместена скоростна кутия или двигател и да създава напрежение и в даден момент а се вади или проблема ще се реши ако сменя вътрешното каре? Благодаря предварително за помощта 

 

Редактирано от DavidoffC
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един майстор днеска ми каза че е вьзможно нещо от кьм шенкела да се изкривило и да я дърпа друг варянт е тампон на скоростната да е замин и тя да се мести ма ще мого да му я закарам след 2'3 дена да я види понеже съм на работа а трява да се дърпа до там или да я вкарам и да се моля до него да не се извади пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...