Jump to content

Обтегач на ангренажа 1.6 ADP


tanuco

Recommended Posts

Интересувам се този обтегач на всяко обслужване на 50 000 км. примерно се прави или само, ако има признаци на износване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80 лв. е нов. Рядко се поврежда. Сменя се ако има признаци на износване . Само ролката се сменя при подмяна на ремъка.

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Тони! Защото съм на 46 000 км. от смяна на ангренажа, а тогава не го смених това чудо и се чудя сега дали ще е нужно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, tanuco написа:

Благодаря, Тони!

Колега, извинявам се за недоглеждането. Вероятно съм сгрешил името ти, но благодаря все пак за отговора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на 80000 км след смяна на ремък и се чудих тази година да го сменям но гледам ремъка изглежда много добре...но все пак си мисля ,че трябва да се смени. Купих ролка и ремък - за обтегача разпитах - казаха ми, че рядко се повреждал.

....То иначе по този мотор няма какво да се сменя друго....освен масло......:razz:

 

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли караш 80 000 км с един ремък?! Аз мисля след 5 000 да го сменям, т.е. като съм направил към 50 000 км от смяната. Тогава ще сменя и повдигачите, че на студено в ниски обороти тропат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-та година я карам.Взех я със сменен ремък. Повдигачите и гумичките смених още тогава при обслужването. Намират се евтино. Стандартни са .....и от B4-ка стават.

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам повдигачи от старата глава на Б4-ката от преди....Масло не пипа много, но и гумички ще сменя. На километраж съм 292 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...