Jump to content

Сваляем оригинален теглич - закачане?


bomini

Recommended Posts

Пичове, имам си оригинален теглич и уикенда имах нужда да закача ремарке, та се опитах да го монтирам. Не знам аз ли съм много тъп или нещо му има, ама не можах да го сложа.

Е така изглежда:

good.jpg

 

1. Забелязях, че както и да врътна ключето и на зелено и на червено - от дръжката все мога да завъртя. Вижда ми се странно...

2. Като го напъхам отдолу на място, не ще да се застопори, сякаш не влиза където трябва...

 

Някой някаква идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, като се завърти ръчката се прибира това, дето е над зелената лепенка на снимката.

Но като че ли не може да се захване в дупката, в която трябва да влезе тоя щифт.

Редактирано от bomini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че не ми мина през акъла, но ми се стори абсурдно като стандартна процедура.

 

А врътката трябва ли да може да прибира щифта, като ключето е завъртяно на червено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е отключена и свалена куката от теглича палеца Не трябва да се вижда 

Ти ли си свалял куката от теглича

Редактирано от Cvetelin Jordanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарваш ключа във врътката завърташ го и изтегляш врътката напред и я завърташ нали така го правиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отключено, заключено палеца все се вижда. Като завъртя врътката се прибира и като я пусна излиза.

Не изтеглям врътката, само я въртя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издърпваш врътката . Въртиш да се прибере щифта. Слагаш го на мястото му. С лек удар нагоре щраква. Завърташ ключа и го изваждаш. Запомняш къде си го сложил:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...