Jump to content

Мнение S4 B8


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

След като преминах по невероятната каскада 4F - BMW F01 - BMW F01 (ама черно :)) и сега, понеже станахме 3-ма - ред ми е за нещо малко по-функционално и леко финансово от БМВ-то. След колебание, реших да е S4. Преди това гледах форумно S6, но ....нещо не ми хареса. 

Та http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11474371208527805&slink=g1ah36 е колата. Ако някой има идея що за гроб е - да сподели. Всяко мнение за модела като цяло ще ми е от огромна полза !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло тия коли започват от 18к € навън.

Тази мислех да я гледам ,но при подробно преглеждане на обявата и консултация с един френд,който има такава ,колата е постна и то доста за С4.

Няма навигация

Няма цветен ФИС ,тази е с обикновен,който слагат от 1995г.

Няма Ауди драйв селект,с оглед на поръчаните екстри сигурно няма и спортния диференциал.

Климата е еднозонова.

Седалките са много удобни.

Мотора е страхотен.......

Има обявен ВИН номер 

Може да я провериш какво що

Надолу има тема за С4 ,може да я погледнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък има генерация на Суперспринт което си е скъо и чудесо за ухото.Разните екстри могат да се насадят, но добрата поддръжка не. Трябва да се види историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sky написа:

Тази ходи да я гледа баща ми.

Километрите са реални.

Много е запазена.

Но е влизала три пъти за някакви драми със скоростите и може да не са оправени и затова да я продават,а може и да са направени.

Сменя мазно предавките и няма паразитни шумове.

И тази няма драйв селект

еднозонова клима

и джантите според @Raino са реплика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, fifipaldi написа:

 

Фифи, едно е 5к каско на година, друго е 1-2к :) И други подобни... Кола 2015 не може да я сравним с 2010. Особено и при различни класове. 

Редактирано от Menethil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви я виж тая еска в София,ако не държиш на всички екстри,затова и цената е такава.

Генерацията е хубава и е швейцарка.

Незнам само дали са платили мито и ДДС от автосалона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT Надали има предвид това под справка :).

@Menethil има колеги от форума, които могат да ти помогнат със справката, 8 евро мисля, че беше услугата, а има и такива, които могат да го направят и безплатно.

Иначе никъде не беше казал F01-цата коя година е (защото има и такива с каско колкото на моята), а и никъде не каза и а8-цата която ще гледаш каква е.

В този случай за каското си прав, но за поддръжката и останалите разходи не знам колко би ти олекнало с D4.

Някой от колегите с такива да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках справка с екстрите, които има :) Да каже който има възможност - плащам и в брой, и в бира !

Фифи, сори - аз съм виновен, че не конкретизирах. Гледам D3, не D4. http://www.stock-center.bg/?type=cars&id=1426&id_group=1&id_mark=0&id_model=0&price_from=&price_to=&year_from=0&year_to=0&probeg=0&sort=1&search=1&offset=0 е колата. Изобщо, предлагайте смело за кола до тези пари и да е с достатъчен багажник :) Семейните с дете ще ме разберат ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Справката с екстрите ти е най-малкия проблем.

Изкарай сервизната история ,ако има такава водена,а ако не е платено мито и ДДС ,цената е прекалено висока за така оборудван кошер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Menethil said:

Исках справка с екстрите, които има :) Да каже който има възможност - плащам и в брой, и в бира !

Фифи, сори - аз съм виновен, че не конкретизирах. Гледам D3, не D4. http://www.stock-center.bg/?type=cars&id=1426&id_group=1&id_mark=0&id_model=0&price_from=&price_to=&year_from=0&year_to=0&probeg=0&sort=1&search=1&offset=0 е колата. Изобщо, предлагайте смело за кола до тези пари и да е с достатъчен багажник :) Семейните с дете ще ме разберат ! 

 

Защо ти е справка с екстрите - от снимките не се ли виждат всички екстри които има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, Menethil said:

екстрите на първата кола в темата, S4 със supersprint 

Нейните джанти също са реплика, затова стоят като подарени, заради ЕТ-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В крайна сметка теглих една дълга на икономиите и взех s8 d2. Има си забележки, но ще ги оправя - нищо сериозно не са. 

Редактирано от Menethil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...