Jump to content

Монтаж на ел. седалки с подгрев на Aуди А4 Б6


rockyyyy

Recommended Posts

Здравейте,колеги ! От много време насам исках да си сложа кожен ел. салон с подгрев и най-после дойде този момент. Въпросът ми е може ли някой да ме насочи към човек,който разбира и се занимава с подобни неща да ми свърже инсталацията ,понеже при покупката на салона нямаше как да взема цялта инсталация към седалките ,ами имам само буксите с по една педя кабели кум тях ? 

ПС: Да отбележа ,че колата ми сега е с обикновен базов салон !

 

Благодаря предварително ! :)

Редактирано от rockyyyy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Следя с интерес, защото ми предстой същата манипулация, само че в А6 С5 и аз ще имам същите букси като колегата и ще взема блока на климатроника от кола, която го има . И има ли човек в София за това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямах нищо на Б5-цата освен седалките  и климатроника и колегата Тошков от Пазарджик ми го направи ! 
Ако мислиш че можеш да се справиш сам аз мога да ти дам насоки - седалките са си 1:1 само искат + който можеш да хванеш от две места ... постоянен или перманентен !  Виж къде ти е + който си харесаш и го караш до седалките а другия кабел е маса ! Сложи кабели поне 2.5 квадрата  за да си спокоен !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, mishleto написа:

само искат + който можеш да хванеш от две места ... постоянен или перманентен !  Виж къде ти е + който си харесаш и го караш до седалките а другия кабел е маса ! Сложи кабели поне 2.5 квадрата  за да си спокоен !!! 

 

ТОВА НЕ Е ВЯРНО.

 

Не се подвеждайте по тези описания, щото има вероятност да се запалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я  се обоснови  ? и не знам защо след като знаеш как се прави не помогна на колегата преди да напиша мнението си аз ? 

 

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз написах  за ел.седалките :) че изисква само + и маса !!! а за подгрева че ми го прави Тошков от пазарджик ...

я сега ти разкажи как е точно - аз лично имам акумулатор в гаража и седалките ги тествах преди да ги купя само с него ... което значи че само това е достатъчно за движението им - т.е.  + постоянен и маса и седалките се движат ! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, mishleto написа:

нямах нищо на Б5-цата освен седалките  и климатроника и колегата Тошков от Пазарджик ми го направи ! 
Ако мислиш че можеш да се справиш сам аз мога да ти дам насоки - седалките са си 1:1 само искат + който можеш да хванеш от две места ... постоянен или перманентен !  Виж къде ти е + който си харесаш и го караш до седалките а другия кабел е маса ! Сложи кабели поне 2.5 квадрата  за да си спокоен !!! 

 

преди 1 минута, mishleto написа:

аз написах  за ел.седалките :) че изисква само + и маса !!! а за подгрева че ми го прави Тошков от пазарджик ...

 

Не оставам с такова впечатление.

 

А автора на темата ако иска да ми пише на ЛС, поне схемите да му дам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при Б6 и Б7  за да се движат седалките е необходимо само това което съм написал горе а за подгрева при старото ми Б5 имах седалките и климатроника а Toshkov81 който е форумец му ги направи - нямах проблеми никакви ! 
Дано така е ясно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...