Jump to content

Максимална скорост - 1.9 TDI, 110PS


djkoce

Recommended Posts

Абе пичове, кви са тия коли дето харчат по 5/100 при 182 км/ч? Тва сигурно с 90 я мирише нафтата!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми вижте сега,който не ми вярва нека да ми пише на Skype-me4eto_marto ще му пратя клипче,накрая даже се вижда и лицето ми.Който иска да пише ще пратя да гледате.И не мисля,че е простотия защото не застрашавам никой освен пряителите ми,при положение,че има 2 коли на пътя не е проблем.Само да оточна,че попринцип трябва да я карам с 98 но тогава бях с 95,пак оказва някакво влияние.Според мен ако бях сам в колата можеше и 250 да ги прасне имаше още много място (само да го нямаше тоя педал дето нямаше огледала)осештах я,че можеше още.

post-6308-1169929922_thumb.jpg

Редактирано от Me4eto_Marto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вижте сега,който не ми вярва нека да ми пише на Skype-me4eto_marto ще му пратя клипче,накрая даже се вижда и лицето ми.Който иска да пише ще пратя да гледате

Не, пич, на никой не му пука дали си вдигнал 210 или 260 :unsure: . По- скоро хората се шашкат на безрасъдната ти постъпка, с 210 на Цариградско. Ама там не си сам, нали се сещаш, че ако се хлъзнеш, освен, че ще потрошиш Аудито, а ти ще идеш "за части", могат да пострадат невинни хора?

Хора, карайте разумно, днес на паветата, с чисто нови Унироял зимни гуми колата ми се хлъзгаше като луда, а разни рацери бързаха да хванат жълтото :unsure: А други карат с 200+ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове, кви са тия коли дето харчат по 5/100 при 182 км/ч? Тва сигурно с 90 я мирише нафтата!!

Това на компютъра е среден разход за отсечка, а не моментния разход.

Щеше да е интересно наистина да видим моментния - предполагам е не по-малко от 12-13 л.

А в тази фабия с 210 не е ли малко опасно ... все пак е малка кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове, кви са тия коли дето харчат по 5/100 при 182 км/ч? Тва сигурно с 90 я мирише нафтата!!

Не са 182 а 188 :unsure: А това е среден разход :unsure: Но карах по-нормално 130-140. Тая скорост беше само за проверка...

Поздрави

PS: при 70km/h = 3.2, pри 90km/h = 4.2, при 120km/h = 4.7-4.8....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам особено желание някой да ми вярва просто в началото бях попитал дали колата може да си напълни километража.От там почнаха тая кола не варви не може да дигне на 200 ПРИМЕРНО и някви такива.За това реших да ви покажа,че с толкова хора в колата могат да се дигнат над 200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах защо трябва да я караш с 98. Някакъв специален чип ли имаш? За твойта кола производителя дава 91 или 95. Можеш да погледнеш на капачето на резервоара.

А колегата SPE се е объркал защото на първият си пост пишеш само 1,8 20V а доколкото аз разбрах ти караш 1,8Т.

Така че никой който има представа за какво става въпрос не се съмнява че тази кола ще вдигне 200 км/ч, споко, нема да се притесняваш че ше земе да те тресне некой инфаркт :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вижте сега,който не ми вярва нека да ми пише на Skype-me4eto_marto ще му пратя клипче,накрая даже се вижда и лицето ми.Който иска да пише ще пратя да гледате.И не мисля,че е простотия защото не застрашавам никой освен пряителите ми,при положение,че има 2 коли на пътя не е проблем.Само да оточна,че попринцип трябва да я карам с 98 но тогава бях с 95,пак оказва някакво влияние.Според мен ако бях сам в колата можеше и 250 да ги прасне имаше още много място (само да го нямаше тоя педал дето нямаше огледала)осештах я,че можеше още.

Няма съмнение, че Sebastien Loeb може да кара, но и той си беше счупил ръката. Все пак, ти си по-добър и щом казваш, че контролираш положението...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Според мен ако бях сам в колата можеше и 250 да ги прасне имаше още много място (само да го нямаше тоя педал дето нямаше огледала)осештах я,че можеше още.

Само дето тоя "педал" със сигурност е бил много повече в час с правилника отколкото ти!

Колкото до владеенето на положението - виждал съм разфасован човек на Цариградско! 250 метра разпилени парчета месо. Щото някакъв ненормалник пресичал отгоре, а друг карал със 150 и не го видял. :unsure: Та въпроса ми е: Ти със рентген ли си? Или не ти стигат паричките за бензин да изкараш каручката на магастралата?

Поздрави и умната...

PS: За справка - снимката дето съм постнал е направена на магистрала в Германия - по три ленти + аварийна в посока. А, както знаете, в Германия ограничения на магистралите няма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: За справка - снимката дето съм постнал е направена на магистрала в Германия - по три ленти + аварийна в посока. А, както знаете, в Германия ограничения на магистралите няма....

И моята снимка с 220 съм я правил на магистралата в Германия, тук дори и не бих си помислил за такива изпълнения :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже прочетох последния ти пост и си помислих, че става дума за колата от подписа и тотално се сдухах !! :unsure:

Редактирано от Val
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже прочетох последния ти пост и си помислих, че става дума за колата от подписа и тотално се сдухах !! :D

Неее, с тази красавица е снимката :unsure:

Б3- ката толкова прави на задна :unsure:

o633027609987811250.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с А където е карал по Цариградското с 210км/ч е меко казано психо. До подобни изводи стигам след като видя как кола прелита през същите тези мантинели разделящи двете платна и се приземява в насрещното. Аз лично с моето съм вдигал 185км/ч по новото трасе от магистрала Струма и мисля че пак е рисковано. Съвсем друго е в колите от типа А8 и др. С такава нова А8 W12 съм се возил по магистрала Тракия с 250км/ч до Пловдив и чувството е като при 140км/ч с моето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах и какво с А8 не можеш да излетиш и да се отрепеш? :flehan:

Може естествено ... но с А8 няма да го усетиш толкова болезнено. :hilezh:

До последния момент ще си мислиш, че е нормално колата да се отлепя от асвалта и да прелита мантинели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе последно с турбо ли ти е колата или без...

с турбо може...без - 210 и оттам нататък и самоелтна писта да имаш не става повече...

за големите коли - са събота карах баш едно с8...голем самолет... отделно щях да се убия на един завой, просто щото тва има съвсем различно поведение на пато :hilezh: ама то па направо с газ до ламарината не е толко сложно чак...

та колега с турбинка или без :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има Пасат 93г. комби-1.6 тди(80 кс.),значи по километраж е правил 200,но смятам ,че реалната и скорост е някъде около 180,понавървява наистина,но как пуши отзад(помапата е бутана да върви повече-прави курсове за чужбина и трябва да прави рисковани изпреварвания,особено в румънско по 2-3 тира наведнъж ).За А4 незнам не съм се возил,но смятам,че 210 е максималната скорост(реалната),а по скоростомер- 220-230, за А4- 1.8 Т говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах и какво с А8 не можеш да излетиш и да се отрепеш? :flehan:

Като се замисля както си стоиш може да излетиш и да се претрепеш особено ако стоиш на Цариградското. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spe ако става въпрос за мойта А3 не няма турбо.

Абе баце виж си първият пост в този форум. Писал си 1.8Т /98г./. Преди да пишеш нови глупави постове поне помни какво си писал преди това. А с 1.8 без турбо ще направеш 250 по километраж ама ако колата е вдигната на крик.

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...