Jump to content

Чашо-държачи


Kayore

Recommended Posts

За всеки който има проблеми с чашо-държачите или така наречените cup holders.

При мен проблема е, че не се задържат затворени и реших да ги сваля. Прочетох в английския форум как и ги свалих. (За който не знае, първо се маха радиото, второ-развиват се два винта, един от ляво и един от дясно за да се махне централната конзола и къп-холдерите се държат на странични релси-щипки)

 

Така.. разбрах че една малка п*шчица е счупена: 

 

Първо се маха това:

FB_IMG_1476821677783.jpg

 

Ето го и въпросното:

FB_IMG_1476821725555.jpg

 

Успях да го залепа , да видим до кога ще издържи.

Надявам се темата да е полезна.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В тая кола изглежда всичко пластмасово е под всякаква критика! Ключалката на жабката,чашодържачите,ключетата за ел. стъклата на вратите, капака на бушоните и т.н. и т.н. така че който иска да му функционират ще трябва да се потруди! А за въпросната джаджа тя здрава не е издържала че лепена не вярвам! Няма ли начин да се направи нещо от по здрава пластмаса или алуминий? На мен ми предстои същата процедура та затова коментирам. Иначе е грозничко да го затварям с хартийки или парчета от бъркалки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен същата п*шчица беше счупена :D с поялника разтопих парченце пластмаса със същата форма и я споих. Сега функционира нормално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/29/2016 at 10:27 AM, v_pavlov said:

В тая кола изглежда всичко пластмасово е под всякаква критика! Ключалката на жабката,чашодържачите,ключетата за ел. стъклата на вратите, капака на бушоните и т.н. и т.н. така че който иска да му функционират ще трябва да се потруди! А за въпросната джаджа тя здрава не е издържала че лепена не вярвам! Няма ли начин да се направи нещо от по здрава пластмаса или алуминий? На мен ми предстои същата процедура та затова коментирам. Иначе е грозничко да го затварям с хартийки или парчета от бъркалки!!!


Съгласна съм с теб, но положителното е, че поне това са дребни елементарни неща, наистина дразнещо е, но поне не са сериозни елементи. Пък сигурно нещо custom може да се измисли със сигурност. :)

 

On 11/30/2016 at 7:20 PM, marto-shorto said:

При мен същата п*шчица беше счупена :D с поялника разтопих парченце пластмаса със същата форма и я споих. Сега функционира нормално :)


Е тва е да си маистор начии... :zustimm::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...