Jump to content

Подгряване на огледала A4 B7


Fireblood

Recommended Posts

Колеги, страничните огледала при В7 серийно ли са с подгряване, или не?!    Не ми се връзва да имам подгряване на седалките а на огледалата да нямам.  Ако не са серийно монтирани а са екстра ок, но ако са....да търся къде е проблема....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам фабрично е окабелено за подгрев на огледалата и ако си взема подходящите огледала ще мога да ги ползвам:)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една камара ненужни екстри...... обаче май ще се окаже, че няма подгрев. Някога бях свалял от руски сайт оборудването и........... "Внешнее зеркало с ел. регулятором "6YE"

В6--цата имаше мулти волан и подгрев на огледалата и никакви други екстри. Тая е натрупана с какво ли не, и явно подрев на огледалото няма. Здраве да е....... остава да разбера фабрично ли е окабеляването за огледалата......и ако има кабели до самите огледала да си купя такива с подгряване. Ако не.......не си струва цялата разправия да започвам да слагам кабели, да вадя управлението на климатроника..........

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При В6 окабеляването е фабрично ,щото и моите стъкла бяха без подгрев , но кабели имаше , така че просто ги смених с подходящите и готово . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че окабеляването е фабрично и ако си с оригиналните стъкла не би трябвало да имаш проблем. Подгрев на огледалата се включва от копчето за подгрев на задното стъкло, но мисля, че има датчик за температурата на околната среда и над опеделени стойности на последната, огледалата нямат подгрев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е оригинално..... предполагам след като закупя втора ръка огледала с подгрев......  мога да използвам моите си декоративни елементи...в смисъл в цвета на купето, за да не пребоядисвам:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл...... не се налага смяна на целия комплект а подгрева е вграден в стъклата ли?  Ако е така- супер, ще стане бързо и лесно:)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгрева са едни пистички на задната страна на огледалото с една пластмаса върху тях на която са щипките.https://www.autopower.bg/стъкло-за-странично-огледало-van-wezel-audi-a4-sedan-8ec-b7-1.8-t-quattro-0325838-g657c135-i11001643.html 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Fireblood написа:

В смисъл...... не се налага смяна на целия комплект а подгрева е вграден в стъклата ли ...

Моята Б7 беше с обикновени огледала, без подгрев. Поръчах на @gsb ляво и дясно огледало (само стъклото, нагревателя е залепен за него) с подгрев и всичко заработи. Самите стъкла изобщо не са скъпи и се сменят много лесно.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер и без това ще поръчвам едни капачета на същия колега, та ще попитам и за стъкла :)

Дразнещо е зимата да не може да ги размразиш......а бях свикнал на по-старото Ауди да мога и ми липсва възможността....:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...