Jump to content

Ауди Б6 авант куатро, поднася задницата


van4enco

Recommended Posts

Здравейте колеги, напоследък наблюдавам следния проблем с колата - при мокро време карайки примерно по естакадата към летище София решавам да сменя лентите. Минавайки през осевата линия усещам едно поднасяне на задница. Случвало ми се е и на други места, но само и единствено на мокро време.

Колата е Б6 авант куатро, ръчни скорости, чисто нови гуми 235/45/17 и чисто ново окачване отпред. Също така пружините и амортисьорите са нови Вайтек понижаващи с 3см.

Някой да има подобен проблем? Не съм минавал реглаж на заден мост на тази кола никога, възможно ли е да е е от това ?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е от това,но ако е толкова зле то би трябвало да се вижда и с просто око,че е нарушена успоредноста на колелата.Също така не би трябвало да едно и също усещането при ляв и десен завой.

Изпратено от моят GT-I9300 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8.11.2016 г. at 0:36 PM, van4enco said:

... чисто нови гуми 235/45/17 и чисто ново окачване отпред. Също така пружините и амортисьорите са нови Вайтек понижаващи с 3см. ...

 

А като смени окачването не мина ли реглаж? Аз гумите като сменя минавам, че камо ли нещо по окачването.

Виж си задните амове на какво дередже са, че преди да ги подменя моите при смяна на лента на магистрала, където е снаждан асфалта и не е равен ми е люшваше настрани. И с тая, и със предната кола.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/9/2016 at 17:21, royce написа:

 

реглаж? Аз гумите като сменя минавам

 

2 пъти в годината?А като спукаш гума сигурно и след като я залепят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...