Jump to content

Ivanminchev

Recommended Posts

Казва се FIS-Control и е немска разработка. Единствения недостатък е че на тази цена си слагаш цяло Андроидно радио и си въртиш Torque.

 

Ето сайта: http://www.fis-control.de/index_en.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го правят Руснаците.

drive2.ru има тонове теми. Комплекта за ауди а2 излиза около 360лв. За а4 незнам цена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих сложил такова ако беше 300 - 400 лв макс. Само че е добре да си със цветен FIS. Ако се сложи на червения, графиките са прекалено "ретро" и таблото ще заприлича на Правец 82! :hilezh:

 

10 hours ago, kenwood2 said:

Това го правят Руснаците.

drive2.ru има тонове теми. Комплекта за ауди а2 излиза около 360лв. За а4 незнам цена.

 

 

Ако е така, дай линк къде го виждаш под 300 евра.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма заигравка но колко би било полезно,и използвано е отделен въпрос.Иначе ако е на нормална цена и аз бих си сложил.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен в руската статия дали става дума точно за същото нещо!    Иначе "полезно" е относително понятие.........      полезно е до толкова, че да се информираш за неща, които са ти интересни.  Той и оборотомера в автомобила сам по себе си не е особено полезен, ама очите ми често поглеждат към него:)     И все пак за 320 лева бих си купил тая джаджа.....    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах намерил emaila на човека който предлага китоветею Ако имате желание ще потърся отново. Ето още теми https://www.drive2.ru/search/?cx=009724753791916455779%3Azfglstegogm&cof=FORID%3A09&ie=UTF-8&q=Multi+Colour+MFA+&sa=

 

https://www.drive2.ru/o/MultiMFA

Редактирано от kenwood2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако намериш време потърси......... на такава цена мисля, че има кой да го купи :zustimm:.    

Аз самия съм заинтересован:)

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18 ноември 2016 г. at 9:23, Fireblood написа:

.................Той и оборотомера в автомобила сам по себе си не е особено полезен.............

Да го махат казваш, ненужна информация е.....^_^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз именно за това го казах....... дадох пример, че без да е жизненоважен, не пречи да е в колата...... друг е въпроса ти как си го интерпретираш....... демократична страна сме :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то ако оборотомера не е "жизненоважен", кое е тогава :) ......, а това че маса "водачи на МПС" не му обръщат внимание е друга история, някак си е неловко в автофорум, и то в техническият му раздел да се твърди подобно нещо, но да, всеки има право на мнение:zustimm:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...