Jump to content

"Американски" мигачи а4 б6


b0byo

Recommended Posts

ако може... как? 

а  ако не става от компютъра, с някакъв модул дали ще може и какъв трябва да си взема за да стане без да слагам крушки с двойна светлина, някой ако е правил такова, споделете, ако не здраве да е :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и на Б6 съм го активирал...просто в модула централ електрик задаваш мисля че кодинга беше 04 за америка

Аз и на Б6 съм го активирал...просто в модула централ електрик задаваш мисля че кодинга беше 04 за америка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при Б7 може - влизаш в централ електрика и сменяш страната на САЩ и мигчите светят като габарити ! 100% тествано работи !!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от нещата които американците правят след като си купят китайски ВАГ-КОМ кабел от иБей е да изключат мигачите с цел Аудито да добие по-европейски вид. Тука ние правим обратното. :hilezh:

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам що правите колите да светят като коледни елхи...сигурно е заради наближаващите празници.И тези халогени като ги навключат...ейй гъзарска работа.Снощи карах по тъмно...как пък един не видях с изгасени халогени...

п.с. Нека храненето започне сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фарове за мъгла, нощно време,видимостта е много по-добре, особенно около пешеходни пътеки. Предпочитам да виждам на време потенциалните самоубийци, отколкото да се съобразявам, дали заслепявам насрещния. Впрочем тия фарове не заслепяват. Ако заслепяват, значи им е нужен реглаж, но това е друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оньо насреЩниО като му писне уѝо и ти избаца дълги...че си видиш газо у темното....ма нема го видиш, а само че го познаеш по миризмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, loshdancho написа:

А оньо насреЩниО като му писне уѝо и ти избаца дълги...че си видиш газо у темното....ма нема го видиш, а само че го познаеш по миризмата.

+:zustimm: Данчо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халогените не заслепяват ако са реглирани, както каза колегата по-горе. Това което е истински проблем по нашите пътища са ксеноните вградени във фарове които не са предназначени за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Дане, от фарове разбираш колкото и от коли. Както казах, ако халогените не са пипани, защото в повечето случаи са на решетките, и някой като ги сваля или свля броня, при обратния монтаж, ги слага като тухлички Лего, без реглаж и те почват да заслепяват. Та ако не са пипани или са регулирани правилно няма как да те заслепят, защото светлинния им лъч,фабрично трябва да е под този на късите светлини и не трябва да бие над тях или по диагонал високо. Аз си карам на фарове за мъгла и до сега никой не ми е присветнал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ти може да си караш на фарове за мъгла постоянно,но докато ти напишат един акт или фиш.

Допълнителните светлини за мъгла се използват само при намалена видимост в условия като мъгла,дъжд и сняг.

Тези светлини не се използват самостоятелно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tonko2.0T написа:

Сега ти може да си караш на фарове за мъгла постоянно,но докато ти напишат един акт или фиш.

Допълнителните светлини за мъгла се използват само при намалена видимост в условия като мъгла,дъжд и сняг.

Тези светлини не се използват самостоятелно.

 

Колегата е напълно прав,особено дразнещи са индивидите,които си пускат и задният ей така,щото го имат,за кеф и да ги видят отдалекууу.

 

"Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.
(2) Допълнителна задна светлина за мъгла с червен цвят се използва само когато видимостта е намалена под 50 метра."
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като не заслепяват умнико защо са забранени със закон да се използват, когато няма мъгла или е намалена видимостта по друга причина?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закона си е тъп, защото е написан небрежно и без много да е мислен. В Канада например халогените светят заедно с късите и не можеш да ги изключиш даже и да искаш. Моята А4-ка е канадка и трябваше да правя една модификация на ключа на фаровете за да мога да ги изключвам. Ако нистина бяха проблем и заслепяваха, щяха ли да са постоянно включени по закон в Канада?

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...