Jump to content

Промяна на окачване на 8L


Frog

Recommended Posts

Здравейте!

Понеже искам да си задигна а3-ката, ме интересува какви пружини и амортисьори трябва да сложа, и ще се получи ли само с пружини и амортисьори? 

И колко максимално може да се задигне?

Ако някой има напредстава и някаква ориентировъчна цена, ще е супер.

Редактирано от Frog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-та е достатъчно висока с оригиналното окачване освен твоето,ако не е сменяноНакъде повече искаш да я задигаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе... по какви пътища караш ти е човек... Оригинално колата е с поне 15 санта най-ниска точка отдолу.... аз цяло лято с кола изсипана на земята нямах проблеми освен 1 счупен картер...14604858_310315002683377_724860264879512

:D 
п.с.- Ако си бензинов бих ти препоръчал оригинално окачване от 1.6, АДСКИ високо е, старото ми А3 беше 1.6 с оригинално и беше мега високо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих го и разпитвах, но казват, че ще подпират в калниците, а и разхода се вдига. :D  А като за толкова малко задигане не ми се иска да се вдига разхода. Ако се вдигне с други амортисьори и т.н., тогава вече може да сменя и джантите и гумите. :) 

Редактирано от Frog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, Frog said:

Мислих го и разпитвах, но казват, че ще подпират в калниците, а и разхода се вдига. А като за толкова малко задигане не ми се иска да се вдига разхода.

Няма да подпират в калниците, но това е друга бира (ъъъ тема). Разхода се вдига с увеличаване на широчината на гумата (респективно и цолажа). Ти обаче можеш да си избереш по-теснички гуми, а не 225 и нагоре. 

3 minutes ago, Frog said:

Ако се вдигне с други амортисьори и т.н., тогава вече може да сменя и джантите. 

Това не изключва горното, напротив... можеш да комбинираш за най-добри резултати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата ти е бензинова, може да я вдигнеш с пружини от дизелово А3. Аз имам такива пружини останали от моята кола, понеже си взех Ейбах по-ниски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава си виж пружините и точките, които са върху тях. Има и дизелови, които излизат с по ниски пружини от завода. На приятел А3-ка му беше по ниска от моята преди да я продаде..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята и смених цялото окачване с нормално и колата се вдигна с 9см
преди бях като колегата със снимката, но мисля че зимата ще бъде проблем толкова ниска
цялата смяна ми излезе към 580лв приятелски цени и без работа

 

Редактирано от malin4o_75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята си е със стоковото. Ако има как да я вдигна с още 9см, ще е добре. :D Но дори да не са 9см, и на 5-6 или пък 7см ще съм доволен.

Като добавим и по-големи джанти и гуми и ще стане идеално.

Редактирано от Frog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...